HAKKINDAKİ İDDİALARI YALANLADI

CHP Antalya 26. Dönem milletvekili Devrim Kök bir süredir basında ve sosyal medyada yer alan Ak Parti’den Muratpaşa belediye başkanlığına aday olacak iddialarına sert yanıt vererek yalanladı.

Devrim Kök’ün kendisine ait sosyal medya hesabında yaptığı açıklamasında, “Tamamen bilgim dışında olan bu konu, üzülerek söylemeliyim ki CHP’nin içinde siyaset yapan birtakım insanlar tarafından çirkin bir siyasi mücadele yöntemi olarak benimsenmiştir” cümlesi dikkat çekti.

CHP 26. Dönem Antalya milletvekili olan Devrim Kök’ün “Kamuoyunun Dikkatine!” başlıklı açıklaması şöyle:

 

KAMUOYUNUN DİKKATİNE!!!

Birkaç gündür şahsımla alakalı olarak gündemde yer alması sağlanan mâlum konuya cevap verme gereği duymamıştım. Bugün konunun medyaya yansıması nedeniyle cevap verme gereği oluştu. Tamamen bilgim dışında olan bu konu, üzülerek söylemeliyim ki CHP’nin içinde siyaset yapan birtakım insanlar tarafından çirkin bir siyasi mücadele yöntemi olarak benimsenmiştir. Bunları partililerime havale ediyorum. Ben CHP’ye 12.maddeden üye olmadım. Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı, İl Başkanı, iki dönem Milletvekilliği ve PM Üyeliği görevlerini yapmanın onurunu yaşayan ülke genelindeki birkaç kişiden bitanesiyim. Bana bu saldırıyı yapanlara son sözüm şu; Toplumun her kesimi tarafından kabul gören, sevilen bir CHP’li olarak yaşamıma devam edeceğim. Benim partinin dışında olmamı isteyenler şunu bilinki meydanı size bırakmayacağım.

0 Reviews

Write a Review

Turkbeleni Gazetesi

Önceki

ADAY İSİM LİSTELERİ SIZDI

Sonraki

Türk dünyasının Başbuğu Türkeş bugün doğdu

%d blogcu bunu beğendi:
Instagram Hashtag Generator