Yüksek Okulda Aşüre günü

15 Kasım 2014 Cumartesi, 10:23
DSC_0011

Manavgat Meslek Yüksek okulunda geleneksel hale gelen Aşüre günü çok sayıda bürokrat ve öğrencinin katılımı ile kampüs bahçesinde düzenlendi.

Her yıl tekrarlanan aşure günü Yüksek Okul bahçesinde yapıldı. Aşure gününe Belediye Başkan

DSC_0028vekili Aydın Öz, Akdeniz Üniversitesi Biyoloji ana bilim dalı başkanı Prof. Dr. Ali Erdoğan, Emniyet Müdürü Ercan İlhan, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, MASİAD Başkanı Turgay Akar, Emekli Kaymakam Mehmet Çapraz, Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak, Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Bakkallar odası Başkanı Abdullah Akça, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir ve çok sayıda davetli katıldı.

DSC_0005

Yüksek okulun mutfak bölümü öğrencileri ve öğretim görevlileri tarafından hazırlanan aşüre Akdeniz Üniversitesi Biyoloji ana bilim dalı Başkanı Prof. Dr. Ali Erdoğan ve okul Müdürü Doç. Dr. Hacer Bakır Sert tarafından servis edilerek davetlilere dağıtıldı. 1500 kase aşüre dağıtımını gerçekleştiren Yüksek okul müdürü kısa bir konuşma yaparak emeği geçenlere ve kendilerini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.

Yüksek okul müdürü kısa bir konuşma yaparak emeği geçenlere ve kendilerini DSC_0014yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.Yüksek Okul Müdürü  Doç. Dr. Hacer Sert yaptığı konuşmada; ”Öncelikle bu güzel ortamda birlikte olan barışın, kardeşliğin ve dayanışma gününde bizimle birlikte olan tüm protokol üyelerine tüm dostlarımıza vakıf kurulu üyelerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunmak istiyorum” dedi.Ayrıca her zaman özel günlerimizde bizden desteğini esirgemeyen Aşçı Programı öğrencilerimize ve yükseköğretim okulu elemanlarımızdan Öğretim Görevlisi Hamza Yalçın’a ve Öğretim Görevlisi Özcan Utar’a çok teşekkür ediyorum. Tüm özel günlerde hazırlığı onlar yapıyorlar ve bize yaklaşık beş bin kişilik aşure pişirdiler.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi