Yıllar sonra buluştular

22 Şubat 2016 Pazartesi, 12:58
Yıllar sonra buluştular

ANTALYA Ticaret Meslek Lisesi’nden 1972 ile 1993 yılları arasında mezun olmuş eski öğrenciler ile emekli öğretmenler, yıllar sonra bir araya gelmeyi başardı.

Gaziantep Restoran’da düzenlenen geceye, 100’den fazla eski mezun öğrenci ile emekli öğretmenler eşleriyle birlikte katıldı. Öğrenci ve öğretmenlerin kaynaştığı gecede, sanatçı Murat Eskihoran’ın elektro uduyla çalıp söylediği şarkılar eşliğinde yemek yiyip hoş sohbet eden mezunlar-öğretmenler, özlem giderdi, yeniden kaynaşıp, öğrencilik yıllarına ait zihinlerde kalan anıları paylaştı. Birçoğu çalıştıkları kurumlardan emekli olan eski mezunlar ile emekli öğretmenler, orkestranın çaldığı oyun havalarına kendilerini kaptırdı.
Gecenin organizasyonunu üstlenen emekli öğretmen Durali Coşkun ile Serpil Teke, eski mezunlara, emekli öğretmenlere sosyal medya üzerinden, tespit edilen telefon numaralarından ulaşıldığını belirtti. Coşkun, “Duyurularımıza olumlu cevap veren arkadaşlarımızı bir araya getirmenin, yeniden tanışıp, kaynaşmanın heyecanını hep birlikte yaşadık” dedi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi