Yaşlılardan Başkan Uysal’a teşekkür

22 Şubat 2016 Pazartesi, 11:07
Yaşlılardan Başkan Uysal'a teşekkür

MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, huzurevlerinde kalan yaşlıları ziyaret ederek onlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin bakımlarına katkı sağladığı 49 yaşlıyı kaldıkları Antalya ve Asmalı Konak huzurevlerinde ziyaret ederek tek tek sohbet etti. Başkan Uysal, ‘Gönül Bahçeleri’, ‘7/24 Evde Bakım’ ve sağlık hizmetleri adı altında toplumda dezavantajlı durumda gruplara hizmet götürdüklerini söyledi. Başkan Uysal, hizmeti vermek kadar verilen hizmeti takip etmenin de önemli olduğunu belirterek, zaman zaman denetimler yaptığını söyledi.
‘BİZE SAHİP ÇIKTI’
Başkan Uysal’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren yaşlılar, kendilerine böyle bir hizmetin sunulmasından dolayı da teşekkür etti. Çok mutlu olduklarını söyleyen 63 yaşındaki Niyazi Toruner, “Başkanımız Ümit Uysal’a, bize bu imkanı sağladığı ve bakım koşullarımızı sürekli takip edip, denetlediği için teşekkür ediyoruz. Benim hiçbir gelirim yok. Bundan dolayı bize sahip çıktı. Buradaki arkadaşlarla mutlu bir hayat sürüyoruz” dedi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi