Son Dakika
18 Ağustos 2019 Pazar

‘Yapamıyorsan bırak git!’

11 Şubat 2019 Pazartesi, 19:29

AK Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, CHP’li mevcut Manavgat Belediye Başkanı ve başkan adayı Şükrü Sözen’i işaret ederek, “Bu millet senin egonu çekmek zorunda değil. Manavgat Belediyesi senin egonu tatmin etme yeri değil, hizmet etme yeridir” diyerek sert dille eleştirdi.

KORKU DEĞİL, GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

SKM açılışında konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, mevcut Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in icraatlarını hedef alarak yaptığı konuşmada, 31 Mart’ta yapılacak olan seçimin korku belediyeciliğinden gönül belediyeciğine geçiş tarihi olacağına inandığını savundu.

‘MANAVGAT’IN YÜZÜ GÜLECEK’

‘Manavgat’ın Yüzü Gülecek’ sloganı ile seçim startını veren Hasan Öz,  Manavgat’ın artık yüzü gülsün diye biz bu yola çıktık. Manavgat iktidar ile buluşarak, hak ettiği hizmeti alacaktır. Manavgat’ın ve Manavgatlı kardeşlerimin, ülkücü gardaşlarımın yüzü gülecek. İnsanların yüzünün güldüğü bir Manavgat yaratmak hayalim var. Gelin Manavgat’ın büyük ittifakında buluşalım. İşimiz gönülleri fethetmektir. Gönüllere girerek hizmet belediyeciliğini Manavgat’a kazandıracağız’ diye konuştu.

‘OYNAMAYAN GELİN YERİM DAR DERMİŞ’

Manavgat Belediye Başkanı ve Adayı Şükrü Sözen’i, “Oynamayan Gelin Yerim Dar Dermiş’ atasözüne vurgu yaparak eleştiren Öz, “ Sen gel hem büyükşehirle, hem kamu kurumlarıyla, bakanlarla, başkanlar ile kavga et sonra da Manavgat’ımızın imkânları elimizden alınıyor diye şikâyet et. Hiç kusura bakma kimse senin egonu çekmek zorunda değil, Manavgat Belediyesi de senin egonu tatmin etme yeri hiç değildir. O makam Manavgat halkınındır. Yapamıyorsan bırak git! Oynamayan gelin yerim darmış dermiş’ diye konuştu.

‘YAPAMIYORSAN BIRAK GİT!’

Sözen’in her fırsatta Manavgat’ın gelirlerinin elinden alındığından şikâyet ettiğine vurgu yapan Öz, büyükşehir belediyesinin 5 yıllık zaman içerisinde Manavgat’a yaptığı yatırımın 500 milyon TL olduğunu Manavgat belediyesinin ise bu sürede sadece 170 milyon TL büyükşehrin bütçesine katkıda bulunduğunu söyledi. Öz, “Her fırsatta Manavgat’ın gelirleri alında diye her yerde şikâyetçisin, buradan soruyorum; MHP’li Alanya, CHP’li Muratpaşa ve Konyaaltı gibi büyük ilçe belediyeleri şikâyet etmezken, sen hep şikâyetçisin. Küçük olsun benim olsun mantığını Manavgat artık yutmuyor. Manavgat Belediye makamı şikâyet etme değil, çözüm üretme makamıdır. Bir kez daha tekrar ediyorum ve Sözen’e sesleniyorum, yapamıyorsan bırak git” diye konuştu.

Cumhur İttifakı AK Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’ün Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışına, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanı Etem Taş, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, AK Parti Milletvekilleri İbrahim Aydın, Kemal Çelik, Atay Uslu, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, MHP İlçe Başkanı Nooman Enhoş, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

You must be logged in to post a comment Login