Yağmur Okul Öncesi Eğitim Merkezi 10 yaşında

24 Kasım 2014 Pazartesi, 13:34
DSCN1784

ali 1054DSC06858Sektöründe 10 yılı geride bırakan Yağmur Okul Öncesi Eğitim Merkezi, 10’ncu kuruluş yıldönümünü de geride bıraktı.
Yağmur Okul Öncesi Eğitim Merkezi’nin kuruluş yıldönümünde nedeniyle gazetemize konuşan  Ali Katlanır, ‘önce çocuklarımız’ şiarıyla hareket ettiklerini söyledi. 10 yıldır bu ilkeye sıkı sıkıya bağlı kaldıklarını belirten kurulan Katlanır, “Önce çocuklarımız, diyerek başladığımız eğitim-öğretim felsefemizin içeriğinde, bir çocuğun hayatında önemli bir edinebilmek ve onun insanlığa yararlı bir birey olarak geleceğine katkı bulunmak vardır. Bunu başarabilirsek işte o zaman dünya farklı bir yer olacaktır. Çünkü 100 yıl sonra banka hesabımızın, evimizin, ne marka araba kullandığımızın ve ekonomik yatırımlarımızın hiç önemi olmayacaktır. Çünkü bu dünyaya en büyük mirasımız çocuklarımızdır” dedi.

Temel öğretilerinin okuldaki her öğrencilerine kendini ifade etme olanağı ve alışkanlığı sağlamak olduğunun altını çizen Yağmur Okul Öncesi Eğitim Merkezi Kurucusu Ali Katlanır, eğitmenin çocukta saklı olanları ortaya çıkarmak olduğunu, DSCN2650bunun da ancak çocukların mantığını kılıç gibi keskinleştirmekle mümkün olacağına dikkat çekti. DSC06858

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi