Vekil rektörden akademisyenlere teşekkür

19 Şubat 2016 Cuma, 15:29
Vekil rektörden akademisyenlere teşekkür

YÜKSEKÖĞRETİM sisteminde 2015 yılı itibariyle ilk kez uygulamaya alınan Akademik Teşvik Puanlama Sürecinde 100 tam puan alan Akdeniz Üniversitesi öğretim elemanlarına, Vekil Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Kurulu Salonu’nda gerçekleşen belge takdim törenine, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar ve Akademik Teşvik Puanı 100 olan öğretim elemanları katıldı. Törende konuşan Vekil Rektör Ünal, öncelikli hedeflerinin Akdeniz Üniversitesi’nin dahil olduğu bilimsel faaliyetlerin sayısını artırmak olduğunu söyledi.
Öğretim elemanlarını, üniversitenin bilimsel faaliyetlerine yaptıkları katkılarından dolayı kutlayan Prof. Dr. Ünal, “Yayınlarıyla üniversitemizin başarı sıralamasını yükselten hocalarımıza manevi katkımızın yanında, ayni ya da nakdi anlamda teşvik olmak için çalışmalarımız devam ediyor. YÖK’ün Akademik Teşvik Puanlama Sürecini açıklamasından sonra sisteme girerek tam puan alan öğretim elemanlarımızın sayısının fazla olması bizi gururlandırıyor. Bu sayının daha da artması için hocalarımıza her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.
Akademik Teşvik Puanlamasında tam puan alan öğretim elemanlarını tek tek kutlayarak teşekkür belgesi takdim eden Prof. Dr. Mustafa Ünal, “Elde ettiğiniz başarı hem şahsınız hem de kurumumuz adına çok önemli. Bilimsel çalışmalarınızın YÖK tarafından teşvike değer bulunması da son derece anlamlı. Bilim dünyasına katkılarınızın artarak devam etmesini diliyorum” diye konuştu.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi