Vali Karaoğlu: Meydanları terketmeyelim

16 Temmuz 2016 Cumartesi, 14:48

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Antalya’da millet, polis, bürokrasi, sivil toplum, medya, siyasiler olarak hep birlikte, Türkiye’nin yanında saf tuttuklarını belirtti. Vali Karaoğlu’nun mesajı şöyle:

‘Kaderimize kahramanca sahip çıkan tüm vatandaşlarımızı kutluyorum. Bir kez daha bu milletin bir ferdi olmaktan onur duydum. İşgal ordularının dahi yapmadığı alçaklıklar yapan ihanet şebekesini lanetliyorum. Allah bu zalimlere fırsat vermesin. Türkiye’nin yerli ve milli güçleri iş başındadır. Hainler hesaba çekilme sırasında, çekecekleri cezayı beklemektedir. Türkiyemize, milletimize, Antalyamıza geçmiş olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümetimizden gelecek resmi açıklamaya kadar, meydanları terketmeyelim. İrademize sahip çıkalım.’
tarihi-geceyi-antalya-sakin-atlatti-3-_6435_dhaphoto4
MEYDANDA BEKLEYİŞ SÜRÜYOR

Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşların bekleyişi ise devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, sabah saatlerinde meydanda bekleyenlere çorba ve ekmek dağıttı. Bekleyenlerin güneşten etkilenmemesi için de çadırlar kuruldu. Öğle saatlerinde alanda bekleyişlerini sürdüren yaklaşık 500 kadar kişi, sinevizyondan gelişmeleri takip ediyor.

tarihi-geceyi-antalya-sakin-atlatti-3-_6435_dhaphoto5

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi