UYSAL’dan hentbolculara moral yemeği

20 Kasım 2014 Perşembe, 14:29
DSC_3119 (1)

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 22-23 Kasım tarihleri arasında Avrupa Hentbol Federasyonu Kupası’nda mücadele edecek olan Paşa’nın meleklerine moral yemeği verdi. Barınaklar Balıkevi’nde düzenlenen akşam yemeğinde Paşa’nın meleklerine başarılar dileyen Başkan Uysal, Cumartesi ve Pazar günleri Antalya’da Belçika’nın Femine Vaise Kulübü’yle oynanacak olan karşılaşmaları kazanarak bir üst tura yükselmelerini istedi.

Başkan Uysal: Başaracak güçtesiniz

Bayan hentbolcuların Belçika’nın Femine Vaise Kulübünü eleyerek bir üst tura çıkmalarını isteyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Son üç sezondur Türkiye şampiyonusunuz. Rakibinizi eleyerek üçüncü turdan ikinci tura çıkacağınızı ümit ediyorum. Bunu başaracak güçtesiniz” diye konuştu. Muratpaşa Belediyespor 22 Kasım Cumartesi günü saat 18.00’de, 23 Kasım Pazar günü de saat 14.00’de Belçika’nın Femine Vaise Kulübü’yle Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.

Muratpaşa Belediyespor, 22 Kasım Cumartesi günü saat 18.00’de, 23 Kasım Pazar günü de saat 14.00’de Belçika’nın Femine Vaise Kulübü’yle Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi