Tütüncü’nün küçük konukları

26 Şubat 2016 Cuma, 13:05
Tütüncü'nün küçük konukları

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, konuk ettiği Habibler Ortaokulu öğrencilerini hediyelerle uğurladı.

Öğrencilerle sık sık buluşma programları düzenleyen Başkan Hakan Tütüncü, bu kez de Habibler Ortaokulu öğrencilerini belediyede konuk etti. Güne belediyenin hizmet birimlerini gezerek başlayan öğrenciler, Kepez Belediyesi Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Burada belediye hizmetleri üzerine kısa bir film izleyen çocuklar, salona gelen Başkan Tütüncü’yü alkışla karşıladı.
Çocuklara hal hatır soran Tütüncü, bu programdan duydukları memnuniyeti sorguladı. Konuşmasında belediyenin görevlerini anlatan Tütüncü, soru cevap bölümünde öğrencileri dinledi. Salondaki hemen her öğrenci soru sordu, istek ve temennilerini iletti. İsteklerden okul etrafındaki parkın yenilenmesi ile çocukların spor yaptıkları parka kale yapılması, Tütüncü’nün ekibi tarafından gerçekleştirilmek üzere not alındı.
Buluşmanın final bölümünde ise Tütüncü, çocuklardan isteklerini sıraladı. Velilerine, öğretmenlerine, şehit ve gazilere saygı duymalarını isteyen Tütüncü, başarılı olmak için de derslere çok çalışmaları gerektiğini vurguladı. Kepezspor’un basketbol ve voleybol takımlarının hafta sonunda yapacakları maç davetiyeleri ile Kepez Belediye Tiyatrosu’nun çocuk oyunu davetiyesi ve üzerinde ‘Kepez benim her şeyim’ yazılı tişörtlerden hediye etti.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi