Tütüncü’den Konya’ya fuar daveti

23 Şubat 2016 Salı, 13:01
Tütüncü'den Konya'ya fuar daveti

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konya Büyükşehir, Meram ve Selçuklu belediyelerini ziyaret ederek, 16-18 Mart tarihlerinde düzenleyecekleri CİTYEXPO 2016 Fuarı’na davet etti.

Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) Başkanı Hakan Tütüncü, Konya’ya, fuar ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Hakan Tütüncü, AKBB’nin, bu yıl 6’ncısını düzenleyeceği Antalya Uluslararası Şehircilik Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu’nun davetiyesini sunmak için Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’i, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru’yu ve Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı A. Ziya Yalçınkaya’yı makamlarında ziyaret etti.
Tütüncü, ziyaretlerde başkanlara, 16-18 Mart tarihlerinde düzenleyecekleri CİTYEXPO 2016 Fuarı’nın davetiyesini takdim etti. Belediyecilik çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinin bulunulduğu ziyaretlerde başkanlar, birbirlerine hediye takdiminde bulundu.
PROJELERİ İNCELEDİ
Selçuklu Belediyesi’nin, hizmet binasında maketlerini sergilediği projelerini inceleyen Başkan Hakan Tütüncü, aynı belediyenin Tropikal Kelebek Bahçesi’ni, Büyükşehir Belediyesi’nin Bilim Merkezi’ni ve Konya Drag Pisti’ni de gezdi. Tütüncü, Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan’la da bir araya geldi.
Başkan Tütüncü’ye Konya ziyaretinde meclis üyeleri Erdeniz Yavuz ve Mustafa Eroğlu ile Birlik Danışmanı Adlıhan Dere de eşlik etti. Başkan Hakan Tütüncü, vakit darlığından dolayı ziyaret edemedikleri Konya’nın diğer merkez belediyesi olan Karatay Belediyesi’ne de fuar daveti gönderdiklerini ifade etti.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi