Tütüncü tramvayda

26 Şubat 2016 Cuma, 11:06
Tütüncü tramvayda

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tramvay hattında yolculuk yaparak, vatandaşın nabzını tuttu.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, tramvayla yolculuk yaparak, vatandaşın nabzını tuttu. Başlangıç noktası olan Fatih Mahallesi durağında tramvaya binen Tütüncü, Meydan’daki son durağa kadar gitti. Tramvaydan hiç inmeden Dokuma’ya kadar geri dönen Başkan Tütüncü, vatman ile de vedalaştı.
VARSAK HATTININ PROJESİ YAPILIYOR
Sabah işe giderken Başkan Tütüncü’yü gören onlarca vatandaş, şaşkınlığını gizleyemedi. Birçok vatandaş mobil telefonlarıyla öz çekim yaparken, kimisi de tramvayın rahatlığı üzerine sohbet etti. Vatandaşların soruları üzerine, Varsak’tan başlayarak Otogar- AKM güzergahında hatta bağlanacak olan, yeni tramvay hakkında bilgi veren Tütüncü, “Şu anda bu tramvay hattının projesi üzerinde çalışılıyor. Önce var olan bu hattı EXPO alanına kadar uzatılacak. Ardından Varsak hattına başlanacak. Bu hatta 2- 3 yıl sonra hizmete girer. Bu konfordan herkes faydalanacak” diye konuştu.
Tramvay yolculuğunun ardından Dokuma bölgesinde vatandaşlarla selamlaşan Tütüncü, hal hatır sordu, dert dinledi. Başkan Tütüncü, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de kırmadı.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi