Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’ndan Hacıcaferoğlu’na ziyaret

23 Şubat 2016 Salı, 13:07
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu'ndan Hacıcaferoğlu'na ziyaret

TÜRKİYE Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Kemal Tamer, Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu makamında ziyaret etti.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Kemal Tamer, ‘Türkiye Üniversite Spor Oyunları’nın bu yıl 11-19 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirileceğini söyledi. Oyunlar hakkında Burhanettin Hacıcaferoğlu’na bilgi veren Başkan Tamer, bu organizasyona 10 branşta, 100 üniversiteden 4500 sporcunun katılacağını, müsabakaların Akdeniz Üniversitesi’nin yanı sıra şehrin farklı yerlerindeki spor salonlarında yapılacağını belirtti.
Türkiye’nin en geniş katılımlı spor organizasyonunun Antalya’da gerçekleşmesinin kendisini mutlu ettiğini belirten Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ise, Türkiye Üniversite Spor Oyunları’nın sadece spor müsabakasından oluşan bir organizasyon olmadığını sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerle gençlere öncülük ettiğini söyledi. Anlamlı ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Hacıcaferoğlu, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti ve başarılar diledi.

 

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi