Tema Üyelerine kart ve rozet

14 Kasım 2014 Cuma, 15:38
DSC_0013

DSC_0007Tema Vakfı Erozyonla Mücadele Haftası nedeniyle Vakfa üye olan gönüllülere törenle üye kartı ve rozet takdim etti.

Tema Vakfı Antalya temsilcisi Şenay Malbora Sea World otelde düzenlediği etkinlikle Vakfa yardımları dokunan vae üye olanlara üye kartı ve rozet taktı.Törene Sea World Oteli Sabihi Hasan Özden,Yavru Tema Okulları Milli Egemenlik, Zeki Vargün İlk okulu  öğrencileri ve TEMA Gönüllüleri öğretmenler katıldı. Tema çalışmaları ile ilgili slayt gösterileri ile törene katılanlar bilgilendirildi.

Günün anlamını belirten konuşmaya yapan TEMA Vakfı Antalya Temsilcisi Şenay Malbora;

DSC_0013

“Yıllardır birçok yerde TEMA ilgili etkinlikler yapıyoruz ama bu etkinlik benim için çok anlamlı. Bir konuda bir kez daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum; 1999 yılından bu yana Manavgat TEMA Vakfı temsilciliğini yürütmekteyim. Yıllardır diğer sivil toplum örgütlerine olduğu gibi TEMA’ya da en büyük desteği Sea World Oteli’nin yönetim kurulu başkanımız Sn. Hasan Özden’den aldık. Kendisinin diğer sivil toplum örgütlerine de gerekli desteği verdiğini biliyoruz. 2012 yılında 23 Nisan’da yavru TEMA şenliğine Manavgat ev sahipliği yaptı.

DSC_0029Milli Eğitim Bakanlığı ve TEMA Vakfı’nın yapmış olduğu protokol neticesinde her il ve ilçeye belli sayıda okul düşmekte şu anda aramızda ki Milli Eğitim Bakanlığına giden okullarımızın hepsi burada bulunmaktadır. Bu Milli Eğitim Bakanlığı’nın seminerinin kısa bir çalışmasını da burada yapmış olacağız. Okullarımız Başarı Koleji, Milli Egemenlik İlköğretim Okulu ve Zeki Vargün İlköğretim Okulu Müdürleri, Öğretmen ve öğrencilerimiz aynı zamanda da Antalya İli’nin geçen yıl tüm il ve ilçeleri gezen bu yılda tekrarı devam edecek Milli Eğitim Bakanlığı’nın Antalya İli Ekolojik okur yazar Öğretmenimizde aramızda çok güzel bir gün” dedi.Törene annesi ile katılan 1 yaşındaki en küçük TAMA’cı Deniz Gökçe ilgi odağı oldu.

Daha sonra Vakfa büyük katkıları bulunan Sea World oteli sahibi Hasan Özden ve eşine TEMA Rozeti ve üye kartı verildi. Yeni katılanlara rozet ve kart sunmanın ardından öğrenciler hazırladıkları görsel gösterileri sundu.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi