Telefonları dinlenen babanın oğlu da şehit edildi

17 Temmuz 2016 Pazar, 14:52
son-dakika-yeni

ANTALYA’da ‘Paralel Devlet Yapılanması’ kapsamında, sahte belgelerle 2009 ile 2013 yılları arasında telefonları dinlenen 130 kişi arasında bulunan Emniyet Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Polis Aileleri Birliği Asbaşkanı Zeki Kılınç’ın Ankara’da görev yapan polis oğlu Oğuz Kılınç, darbe teşebbüsü sırasında vurularak şehit edildi.

Zeki Kılınç, acısını facebook’tan arkadaşlarıyla paylaştı. “Artık ben de bir şehit babasıyım” diyen Kılınç, facebook’taki hesabında “Kendisiyle onur ve gurur duyduğum canım oğlum Muhammet Oğuz Kılınç, Ankara Emniyeti’ne hainlerce yapılan kalleşçe saldırı sırasında FETÖ terör örgütü militanları ile çarpışarak şehit düşmüştür” dedi.
telefonlari-dinlenen-babanin-oglu-da-sehit-edildi_5461_dhaphoto2
Kılınç, oğlunun cenazesinin, pazartesi günü Antalya Muratpaşa Camisi’nde öğle namazının ardından Uncalı Mezarlığı’nda toprağa verileceğini bildirdi.
telefonlari-dinlenen-babanin-oglu-da-sehit-edildi_5461_dhaphoto1
Ankara’da Genelkurmay Başkanlığı önünde şehit edilen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi 22 yaşındaki Yasin Naci Ağaroğlu’nun cenazesi ise bugün saat 15.00’te memleketi Antalya’nın Korkuteli İlçesi Yazır Mahallesi’nde toprağa verilecek.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi