Sevgiliye, LÖSEV hediyesi

13 Şubat 2016 Cumartesi, 12:11
Sevgiliye, LÖSEV hediyesi

LÖSEMİLİ Çocuklar Vakfı (LÖSEV) kuruluşu LSV Dükkan, 14 Şubat’a özel hediye standları ile dikkat çekti. ‘Sevdikleriniz için en iyi hediyeler’ sloganı ile yola çıkan LSV Dükkan, Terracity ve Migros standları ile Antalyalılarla buluşuyor.

Standlarda satışa çıkan oyuncak ve hediyeliklerin farkı, lösemili çocukların anneleri tarafından ince ince işlenerek üretilmeleri. ‘Bu yıl ne alsam’ sorusuna renkli alternatiflerle cevap vermeye çalıştıklarını belirten LÖSEV Antalya Şube Koordinatörü Songül Güncü, “LSV Dükkan, lösemili çocukların anneleri ve lösemiyi yenmiş gençlerin ürettiği birbirinden renkli ve doğal ürünler, sevdiklerine alternatif bir hediye vermek isteyen herkesin beğenisine sunuyor. Üstelik ürünlerin tüm gelirinin lösemili çocukların tedavisinde kullanıldığını bilmek hediyelerin değerini daha da anlamlı kılıyor” dedi.
Güncü, “İyiliğin lezzete dönüştüğü, tamamen katkısız el emeği kurabiye ve çikolatalar, doğa dostu malzemelerden üretilen bebekler ve oyuncaklar, kalp desenli çantalar, sevimli ve eğlenceli tasarımlarla konforu bir arada sunan yumuşak yastıklar, seramik süsler ve birbirini sevenlere özel kupalar bu hediyelerden sadece bir kısmı. Sizler de bu özel günde sevdiklerinizi LSV Dükkân ürünleri ile mutlu edin. Hem çocukları yaşatın, hem iyiliği çoğaltın” diye konuştu.

 

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi