Sera işçisi kadınlardan Başkan Uysal’a ziyaret

22 Şubat 2016 Pazartesi, 10:28
Sera işçisi kadınlardan Başkan Uysal'a ziyaret

YENİGÖL Mahallesi’nde, sabah seralarda çalışan, öğleden sonra da Muratpaşa Belediyesi’nin spor çalışmalarına katılan kadınlar, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Muratpaşa Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl kasım ayı içerisinde Yenigöl Mahallesi’nde başlattığı spor çalışmalarına katılan kadınlar Başkan Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti. Seralarda maydanoz üreten kadınlar, Mahalle Muhtarı Mehmet Özen’le birlikte ziyaret ettiklerini Başkan Uysal’a kendi topladıkları bir kasa maydanoz hediye etti. Yenigöl Mahallesi’nde yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Uysal’a teşekkür eden Sema Özen, “Spor çalışmalarımız oldukça iyi gidiyor. Oldukça form yakaladık” diye konuştu.
UYSAL: KADINLARIMIZI SPORA DAVET EDİYORUM
Muratpaşa’da en büyük proje “İnsan”dır diyen Başkan Ümit Uysal, “Muratpaşa’da yaşayan vatandaşlarımızın spor ve sanatla uğraşmalarını istiyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana spor ve sanata büyük önem veriyoruz. Sizlerin sabah saatlerinde seralarda çalışıp, ardından spor yapmanız övgü kaynağıdır. Muratpaşa’da yaşayan tüm kadınlarımızı spor çalışmalarımıza davet ediyorum” diye konuştu.
MUHTAR ÖZEN: MAHALLEMİN KADINLARI MUTLU
Yenigöl Mahallesi’nde yaptığı çalışmalar ve kadınlara yönelik spor aktivitesinden dolayı Başkan Ümit Uysal’a teşekkür eden muhtar Mehmet Özen de “Spor çalışmalarımıza artık mahallemizde yaşayan tüm kadınlar katılıyor. Sabah seralarında çalışıp, öğleden sonra da müzik eşliğinde spor yapıyorlar. Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yenigöl Mahallesi’nde yaşayan kadınlar daha çok mutlular” diye konuştu.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi