ŞELALE ANADOLU LİSESİ PROJE EKİBİ ALMANYA YOLCUSU

03 Mayıs 2014 Cumartesi, 12:15
DSCF0832

AB Comenius Projesi kapsamında Avrupalı okullarla ortak proje çalışması yapan Manavgat Şelale Anadolu Lisesi AB Comenius Projesi ekibi Okul Müdürü Ömer ÜNLÜ başkanlığında 10 kişiden oluşan bir heyetle Almanya’ya gidiyor.DSCF0827

4 Mayıs2 014 Pazar günü Almanya’nın Stuttgart şehrine gidecek olan proje heyeti Ömer ÜNLÜ (Okul Müdürü) Mehmet Gürhan ULUKOY( Müdür Başyardımcısı) Orhan Veli GÜNAY (Müdür Yardımcısı), Ismahan EROL, Şerife AYGÜN (İngilizce Öğretmenleri) ve öğrenciler Merve DAHİL, Mine BAŞKAN, Bedirhan METİN, Hüseyin ZEYBEK, Batuhan ÇETİN ‘den oluşuyor.

4 gün Almanya’nın Stuttgart  şehri Lorch kasabasında kalacak olan proje ekibi, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden gelen öğretmen ve öğrencilerle proje konusu olan  (Avrupadaki Park ve Bahçelerin Dünü ve Bu Günü) Proje ile insanların doğaya verdiği değişim etki yarar ve zararları anlatılacaktır.

Proje ortaklarımız Almanya, İtalya Finlandiya, Portekiz, Polonya ve Romanya ile çeşitli sunumlara ve ziyaretlere katılacaklar. Proje Ekibi Almanya’da ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek 08 Mayıs2014 Perşembe günü yurda dönüş yapacaklardır.

Şelale Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ömer ÜNLÜ, Projenin asıl amacının öğrencilerin yabancı dil becerilerini geliştirmek, farklı kültürleri tanımak ve yabancılara karşı duyulan önyargılardan kurtulmak olduğunu belirtti. Bu projenin gurur verici olduğunu vurgulayan Ömer ÜNLÜ, proje kapsamında Almanya’ya gidecek olan proje ekibimize üstün başarı diledi

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi