Şehit evine taziye ziyareti

28 Şubat 2016 Pazar, 15:26
Şehit evine taziye ziyareti

ANTALYA Valisi Muammer Türker ve protokol üyeleri Diyarbakır’ın Sur İlçesi’ndeki saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Serdar Akın’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Antalya Valisi Muammer Türker, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Antalya Sahil Güvenlik Eğitim ve Öğretim Komutanı Deniz Kıdemli Albay İlhan Kayış, İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Albay Fatih Üstündağ, Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tombul, Kemer Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yasin Berçin, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Emniyet Müdürü Ali Saydam ve eşleriyle taziye için Aslanbucak Mahallesi’ndeki şehidin evine gitti. Sur’da devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu bir hafta önce şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Serdar Akın’ın eşi İclal Akın ve annesi Fikriye Akın ile görüşen kent protokolü, taziyelerini iletti.
Vali Muammer Türker, “Devletimiz, kaymakamlığımız ve belediyemiz her zaman emrinizdeyiz. Bir isteğiniz, arzunuz olursa kapımız her zaman açık. Başınız sağ olsun Allah Rahmet eylesin” dedi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi