Savut: Her maç final

31 Mart 2016 Perşembe, 17:11

MULTIGROUP Alanyaspor Sportif Direktör Taner Savut, milli maçlar dolayısıyla lige verilen arayı iyi değerlendirerek moral ve motivasyon açısından iyi duruma geldiklerini, kalan 8 haftada her maça kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Multigroup Alanyaspor Sportif Direktör Taner Savut, milli maçlar dolayısıyla lige verilen arada eksiklerini tamamladıklarını kaydetti. Takımın performansının daha da yukarıya çıkacağını düşündüğünü kaydeden Savut, “Artık iç saha veya deplasman fark etmiyor. Her takım her maça kazanmak için çıkacak. İç saha performansı en iyi takım biziz. Deplasman performansımız ise bu kadar iyi değil. Ancak son 8 haftayı farklı ele almak gerekir. Bundan sonra deplasmandan da kazanarak dönmek istiyoruz” dedi.
YARIŞA DEVAM EDECEĞİZ
Final niteliği taşıyabilecek karşılaşmalara çıkacaklarını dile getiren Savut, “Boluspor maçından sonra milli maç arası oldu. Bu arayı da iyi değerlendirdik. Moral ve motivasyon açısından iyi duruma geldik. Seyircimiz ne zaman ihtiyacımız olsa her zaman yanımıza oldu. Onların da maçlara gelerek bu heyecana ortak olmalarını istiyorum. Dolu tribünler takımımız için büyük artı olur. Şu an için Ahmet Kesim ve Kerem Can Akyüz dışında eksiğimiz yok. 1461 Trabzon maçından da istediğimiz sonuçla ayrılacağımızı ve yarışa hedeflediğimiz doğrultuda devam edeceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi