Şampiyondan MATSO’ya ziyaret

14 Kasım 2014 Cuma, 15:19
20141113_001

Muay Thai’ de Manavgat’ ın zaferi.

Muay Thai Avrupa Süper Lig Şampiyonası’nda profesyonel Galada 48 kiloda Bayanlar Şampiyonu olan Fatma İlayda Yuca MATSO’yu ziyaret etti

20141113_001

11 Ekim’de Muay Thai Avrupa Süper Lig Şampiyonası’nda profesyonel Galada 48 kiloda Bayanlar Şampiyonu olan olarak altın kemerin sahibi olan Fatma İlayda Yuca Antrenörü Yasin Avşar ile birlikte Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete MATSO 1. Meslek Komitesi Başkanı Murat Güven, Muay Thai sporuna gönüllü olarak destek veren Side Esnaflarından Bünyamin Aygün de katıldı.

Ziyarette konuşan Avşar Spor Kulübü Antrenörü Yasin Avşar sporcularının büyük bir başarıya imza attığını belirterek Almanya,  Çek Cumhuriyeti,  Romanya, İtalya, Türkiye,  Hırvatistan,  Litvanya,  Yunanistan‘dan ün yapmış sporcuların yer aldığı dev bir organizasyonda bu başarıyı sağladığını söyledi. Kulüp olarak bu tür başarılara imza atmaya devam edeceklerini kaydeden Avşar, 15 Kasım Cumartesi günü saat 18.00’da Manavgat Perşembe Pazarı’nda gerçekleştirilecek olan Muay Thai Süper Lig Şampiyonası’na Başkan Boztaş’ı davet etti.

Şampiyon olarak altın kemerin sahibi olan Fatma İlayda Yuca’yı kutlayan Başkan Boztaş, kendisinden daha büyük başarılar beklediklerini söyledi.

Fatma İlayda Yuca  önümüzdeki süreçte benzeri başarılara imza atmayı hedeflediğini ifade etti.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi