Prof. Dr. Vakkasoğlu’ndan öğrencilere seminer

21 Şubat 2016 Pazar, 16:01
Prof. Dr. Vakkasoğlu'ndan öğrencilere seminer

TÜRKİYE Futbol Federasyonu’nun örnek aldığı Kepez’in Yıldızları projesi kapsamında öğrenci ve kulüp sporcularına yönelik, Prof. Dr. Vehbi Vakkasoğlu aile içi eğitim, iletişim, motivasyon, sevgi ve değerler eğitimi konulu seminer verdi.

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde verilen seminere, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, öğrenci ve veliler katıldı. Aile içi eğitim, iletişim, motivasyon, sergi ve değerler eğitimi konularının ele alındığı seminerde öğrencilerle sohbet eden Prof. Dr. Vehbi Vakkasoğlu, Türkiye’nin ilk ve tek Kepez’in Yıldızları projesinin içinde yer alan çocukları tebrik etti. Projeyi ilk duyduğunda çok heyecanlandığını ifade eden Vakkasoğlu, heyecanlanmasının sebebini de “İnsan odaklı yapılan bir yatırım olduğu için” diye açıkladı.
Yüzlerce öğrencinin katıldığı seminerde Prof. Dr. Vakkasoğlu, zaman zaman öğrencilerle iletişim kurarak onları onore etti. İyi bir insan olmaları için örneklemelerde bulunan Prof. Dr. Vakkasoğlu, “Öncelikle insanız. İyi futbolcu, mühendis, avukat ve bilim adamı olmak için iyi bir insan olmalısınız” dedi.
Seminerin sonunda Prof. Dr. Vakkasoğlu, ‘Çanakkale’nin Aslanları’ adlı kitabını imzaladı.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi