Okan Sezen toprağa verildi

Okan Sezen’in oğlu Tolga Sezen, babasının ölümünden sonra Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü’yü telefon ile aradıklarını, Günlü’nün “Kolay gelsin” diyerek telefonu yüzlerine kapattığını iddia etti.

03 Temmuz 2016 Pazar, 19:43

Antalya Deniz Ticaret Odası Başkanı İnanç Kendiroğlu, “Otel gezmeyi bırakıp kaymakamlık yapsın, gece gündüz otel gezme ile kaymakamlık yapılmıyor” şeklinde konuştu.

Manavgat Boğaz Mevkii’nde bulunan su sporları merkezinde, kaçak su sporu yapan işletmenin çalışanları ile çıkan tartışmada hayatını kaybeden Manavgat Yelken ve Su Sporları Derneği Başkanı Okan Sezen Manavgat Sorgun Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenazenin defnedilmesinden sonra ailesi ve su sporları çalışanları Sezen’in mezarına karanfil bıraktı.

okan-sezen-topraga-verildi (7)_640x424

Manavgat Yelken ve Su Sporları Derneği Başkanı Okan Sezen, işletmesinde kaçak su sporları yapan işletmenin çalışanları tarafından tabanca ile vurulması ile hayatını kaybeden Okan Sezen Manavgat Sorgun Mezarlığı’nda dualarla toprağa verildi. Cenazeye Sezen’in ailesinin yanı sıra, Antalya Deniz Ticaret Odası Başkanı İnanç Kendiroğlu, mesai arkadaşları, oda başkanları ve sevenleri katıldı.

okan-sezen-topraga-verildi (5)_640x424

Sezen’in toprağa verilmesinden sonra Antalya Deniz Ticaret Odası Başkanı İnanç Kendiroğlu, Manavgat Yelken ve Su Sporları Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Çetin ve oğlu Tolga Sezen katıldı. Kendiroğlu, olayların yaşanmasından sonra ulaşmaya çalıştıkları kişlerin, telefonda kendilerine “Kolay gelsin” diyerek telefonu kapattıklarını ileri sürdü. Görevlilerimizi olayla ilgili takibata davet eden Kendiroğlu, Okan Sezen’in hastanede yaralı olduğu sırada Kaymakam ile görüştüklerini, Kaymakam Günlü’nün, “Bu işleri siz mi karıştırıyorsunuz?” şeklinde kendilerini ve dernektekileri itham ettiğini de ileri sürdü. , Kendiroğlu, “Otel gezmeyi bırakıp kaymakamlık yapsın, gece gündüz otel gezme ile kaymakamlık yapılmıyor” şeklinde konuştu.

inanc-kendiroglu_318x480

Okan Sezen’in oğlu Tolga Sezen ise babasının ölümünden sonra Kaymakam Nazmi Günlü’ye telefon ile ulaştıklarını, telefonu yüzüne kapattığını ifade ederek, “İkinci arayışımızda ise sesimizi duyunca “Kolay gelsin” diyerek bir kez daha telefonu yüzümüze kapattı. Yüreği varsa buradan kendi isteği ile ayrılsın, yüreği yoksa Manavgat’ın içinde hangi yüzle gezecekse kimlerin gözünün içine nasıl bakabilecekse,  benim gözümün içine bakarak konuşabilsin. Bunu yapabilecek yüreği yoksa telefonu kapatmakla olmaz” dedi.

tolga-sezen_318x480

Antalya Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Celal Önel ise şunları söyledi:

celal-onel_318x480

“Manavgat Su Sporları Derneği 4 tane istasyonu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan kiraladığı 4 istasyonu, arkasındaki otellerin kapalı olması nedeniyle, işletilebilir olmamalarından dolayı, İl Kültür Turizm Müdürlüğü’ne dilekçe vererek bu parkurların iptal edilmesini talep ediyor. Kaymakamlık makamı bunu bir şekilde öğreniyor, kaymakamlık makamı kaçak olan, ruhsatı olmayan parkuru da içine koyarak, 5 tane parkurun Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne, Derneğinizin Antalya Büyükşehir Belediyesi ile yapmış olduğu protokolün 8. maddesine göre ruhsat alınmaması sebebiyle, diğer geri kalan 40 istasyonun da protokolünün iptal olması talebiyle yazı yazıyor. Bundan ne Antalya Turizm İl Müdürlüğü’nün haberi var ne de başka bir kurumun haberi var. Biz kaçak olarak bildirdiğimia istasyonu kaymakam bey alıp kendi imzasıyla başka türlü kullanmak istemektedir. Bu da maalesef hiç yakışık almayan bir harekettir.”

okan-sezen-topraga-verildi (2)_640x424 okan-sezen-topraga-verildi (3)_640x424 okan-sezen-topraga-verildi (4)_640x424 okan-sezen-topraga-verildi (6)_640x424 okan-sezen-topraga-verildi (8)_640x424

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi