Son Dakika
20 Ağustos 2019 Salı

“Ne varsa Manavgat’ta var” Fuarı 10 Ocak’ta

26 Aralık 2018 Çarşamba, 14:20

MATSO, Manavgat Belediyesi ve sivil toplum kuruluşlarının işbirliği “Ne varsa Manavgat’ta var” sloganıyla Manavgat’ın iş dünyasını buluşturan ikili iş görüşmeleri 5. Kez 10 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilecek.

 

Ne varsa Manavgat’ta var” sloganı ile Manavgat’ın iş dünyasını 5. Kez buluşturacak olan ticaret fuarı 10 Ocak Perşembe günü saat:10.00’da Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Fuar, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Manavgat Belediyesi işbirliği, Manavgat Side Turistik Otelciler Birliği Derneği (MASTOB), Kızılağaç Turizm Yatırımcıları Derneği (KITUYAD), Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD), Titreyengöl-Sorgun Turizm Yatırımcıları Birliği (TİSOYAB), Çolaklı Turizmini Geliştirme ve Tanıtma Derneği (ÇODER), Evrenseki Turizm İşletmeciler Birliği (ESDER)’in işbirliği ile organize ediliyor.

FUARA DESTEKLERİ SÜRÜYOR

Fuar ayrıca Otel Satın Alma Müdürleri ve Eğitim Derneği (OSMED), Tüm Gastronomi Yöneticileri Derneği’nin (TGYD)Manavgat Aşçılar Derneği (MAD), Antalya Aşçılar ve Pastacılar Derneği’nin (APADER), Otel Temizlik Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (OTED)’in destekleri ile gerçekleşiyor.

FUAR HAZIRLIKLARI BAŞLADI

10-11-12 Ocak tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında ilçede toplu alım yapan firmalar ile bu firmalara ürün satan tedarikçilerin katılımı ile gerçekleştirilecek fuarın açılışı için hazırlıklar başladı.

Manavgat ticaret hayatına ciddi katkılar sağlıyor

Manavgat’ta toplu alım yapan firmalar, konaklama tesisleri ve restoran gibi işletmelerle, bu tesislere ürün sağlayan tedarikçi firmalar bir araya geldiği fuar Manavgat ticaret hayatına ciddi katkılar sağlamaya devam ediyor.

You must be logged in to post a comment Login