MYO Altın Kepçe Yarışmasında ikinci

05 Kasım 2014 Çarşamba, 14:38
DSCF5371

MYO Altın Kepçe Yarışmasında ikinci

Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, 24.10.2014 /- 26.10.2014 tarihleri arasında katıldığı IV. ULUSLARARASI ALANYA ALTIN KEPÇE YEMEK YARIŞMASI’ nda bir kez daha önemli bir başarıya imza attılar.DSCF5166

Manavgat Meslek Yüksekokulundan Öğretim Görevlisi Özcan UTAR ve Öğretim Görevlisi Hamza YALÇIN’ın yarışmaya hazırladığı 4 öğrenci ile IV. Uluslararası Alanya Altın Kepçe Yemek Yarışması’na Öğretim Görevlisi Özcan Utar liderliğinde katılım sağlanmıştır. Manavgat Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı, Üniversite Ekip Yarışması Kategorisi ve Bireysel Kategoride yarışmaya katılmıştır. Bireysel Kategoride Üniversite Düzeyi Balık Yemeği Yarışması’na katılan öğrencimiz İbrahim TÜTÜNCÜOĞLU bronz madalya ve katılım sertifikası kazandı. Kategoride altın madalya alan öğrenci olmadığı için kategori ikincisi oldu.

Üniversite Düzeyi ekip yarışmasında Azat FİDAN, Dursun SORGUÇ ve Kahraman ŞEKERCİ’ den oluşan yüksekokul ekibi katılım belgesi aldı.

Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hacer Bakır Sert konuyla ilgili ‘IV. Uluslararası Alanya Altın Kepçe Yemek Yarışması’nda derece alan öğrencilerimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca öğrencilerimize öncülük eden, desteklerini esirgemeyen hocaları Öğr. Gör. Özcan UTAR’a ve Öğr. Gör. Hamza YALÇIN’ a  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. ’ dedi.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi