Muratpaşa’da erken bayram

01 Temmuz 2016 Cuma, 16:33

MURATPAŞA Belediyesi, çalışanlarına bayram öncesi 764 bin 894 TL’lik ikramiye verdi. Hizmet alımı yoluyla çalışan personelin ise maaşlarını bayram öncesi ödeyecek.

Muratpaşa Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi memur, sözleşmeli ve işçi statüsündeki personeline, toplam 764 bin 894 TL’lik ikramiye ödemesi yaptı. İkramiyeler, 405 memur, 29 sözleşmeli personel ve 287 işçi olmak üzere toplam 721 çalışanın hesaplarına aktarıldı. Hizmet alımı yolu ile çalışan personelin maaşları ise erken ödenecek.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fen İşleri Müdürlüğü işyerinde yatırımcı birimlerin personeli ile bayramlaştı. Çalışanlar, bayram ikramiyeleri ile maaşların erken ödenmesinden dolayı Başkan Uysal’a teşekkür etti. Başkan Uysal daha sonra hizmet binasında bulunan personelle bayramlaştı.

Başkan Uysal, “Hem ailemi geçindirdim, hem insanlar daha iyi yaşasın, dünya ve ülkem daha güzel olsun diye çaba sarfettim, alınteri döktüm, diyebilmenin onuru, gururu hiçbir şeyde yok bizleri motive eden de işte bu” dedi.

Çalışanlarına, aileleri ve sevdikleri ile güzel bir bayram dileyen Başkan Uysal, şöyle konuştu:

“Çocuklarımıza tebessüm edelim, bütün insanlara sevgi ve saygı gösterelim. Bayramdan sonra da çalışmalarımıza ve daha iyi bir hayat kurma çabamıza kaldığımız yerden devam edelim. Bayramınız kutlu olsun, ailenizin, bütün sevenlerinizin bayramı kutlu olsun.”

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi