Muratpaşa Belediyesi pazarlarda fide dağıttı

18 Şubat 2016 Perşembe, 11:05
Muratpaşa Belediyesi pazarlarda fide dağıttı

MURATPAŞA Belediyesi, Ermenek Mahallesi’ndeki tesislerinde ürettiği menekşe, aslanağzı ve bellis türü mevsimlik çiçek fidelerini, semt pazarlarında vatandaşlara dağıtıyor.

Muratpaşa Belediyesi’nin Ermenek Mahallesi’ndeki Park ve Bahçeler Müdürlüğü üretim tesisinde yetiştirilen fideler semt pazarlarında vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtılıyor. Seralarda üretilen menekşe, aslanağzı ve bellis türü mevsimlik çiçeklerin fidelerinin dağıtımı Aydın Kanza Parkı ve Dutlubahçe Mahallesi’nde gerçekleştiren Turunç Masa görevlileri, semt pazarlarında da dağıtım yaptı.
BAŞKAN YARDIMCISI DA KATILDI
Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, semt pazarlarında düzenlenen fide dağıtımına katıldı. Vatandaşlarla, pazarcı esnafına fide dağıtan Başkan Yardımcısı Cephaneci, “Belediye Başkanımız Ümit Uysal, Muratpaşa’nın rengarenk olmasını istiyor. Değişik renklerdeki menekşe, aslanağzı ve belli türündeki mevsimlik çiçeklerin fidelerini vatandaşlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz. İki haftada 30 bin fide dağıtımı yaptık” dedi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi