Minikler pijama partisinde eğlendi

11 Şubat 2016 Perşembe, 14:16
Minikler pijama partisinde eğlendi

 

MANAVGAT, () – MANAVGAT Belediyesi Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler pijama partisinde eğlendi.

Manavgat Belediyesi Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi, her geçen gün büyüyüp gelişiyor, eğitim gören öğrencilerin sayısı da artıyor. Şimdilik 36- 60 ay arası 41 çocuğun eğitim gördüğü merkezde minikler için her gün farklı etkinlikler düzenleniyor. Eğitimci Emine Çataltaş’ın sorumlu olarak atandığı Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’ndeki etkinliklere Belediye Başkanı Şükrü Sözen de sık sık katılıyor.

Geçen ay ‘okulumuza hoş geldiniz’ partisinin ardından merkezde bu ay da pijama partisi düzenlendi. Minikler yastıkları ile partiye katılırken, öğretmenleri de küçükler gibi pijamalarını giymeyi ihmal etmedi. Pijama partisini bazı veliler de izledi. Küçükler bir ara yastık savaşı da yaparak eğlenceli dakikalar geçirdi.

Sorumlu Müdür Emine Çataltaş, bu etkinlikte uykunun çocuk gelişimi üzerindeki etkisinin öneminin vurgulandığını söyledi.

Belediye Başkanı Şükrü Sözen de "Çocukların gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlaması için kreş sayısının arttırılmasına yönelik çalıştıklarımız tüm hızıyla devam ediyor" dedi.


 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi