Minik öğrenciler ‘sevgi’ diledi

13 Şubat 2016 Cumartesi, 15:24
Minik öğrenciler 'sevgi' diledi

KONYAALTI Belediyesi Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’nde düzenlenen ‘Sevgi Haftası’ etkinliği kapsamında minik öğrenciler, dileklerini kalp şeklinde hazırlanmış kağıtlara yazarak dilek ağacına astı.

Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi’nde düzenlenen ‘Sevgi Haftası’ etkinliği düzenlendi. Kreşte kalan minik öğrenciler, sevgi dolu sözcüklerden oluşan dileklerini kalp şeklinde hazırlanmış kağıtlara yazarak, dilek ağacına astı. “Oyuncaklarımı çok seviyorum, öğretmenlerimi çok seviyorum, annemi-babamı çok seviyorum, kardeşimi çok seviyorum” sevgi sözcüklerini yazan öğrenciler, herkes için sevgi dileklerinde bulundu.
Yunus Emre’nin “Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz” sözlerini hatırlatan Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Bizim işimiz de Konyaaltı’nın geleceğini sevgiyle, gönüller yaparak hep birlikte hazırlamak. Bu anlamda kreşimizde eğitim gören minik öğrencilerimiz için sevgi dolu etkinlikler düzenliyoruz. Bugün sevgi dolu dileklerini kağıtlara döken miniklerimizin, yarın Dünya’da barışı egemen kılacaklarına inanıyorum” dedi.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi