Manavgat’ta MHP’yi hak ettiği yere getireceğiz’

24 Kasım 2014 Pazartesi, 13:05
IMG_0068

IMG_0074Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanlığı’nda yaşanan görev değişikliğinde, görevden alınan Av. Yener Çiviler’in yerine başkanlığa atanan İsmail Hakkı Karadağ, partiyi yeniden yapılandıracaklarını söyledi. Karadağ, “Sağlıklı bir kongre yaptıktan sonra çok çalışıp partimizi hak ettiği yere getireceğiz” şeklinde konuştu.
Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanlığı görevine getirilen İsmail Hakkı Karadağ, gazetemize yaptığı açıklamada yeni yönetim anlayışı ile parti içi kısır kavgalara, fitne fesatlara ve iftiraya asla müsaade etmeyeceklerini söyledi. 2003-2011 tarihleri arasında 4 dönem MHP Manavgat İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğünün altını çizen Başkan Karadağ, “17 Ekim 2011 tarihinde genel merkez tasarrufu ile görevden alınmamın ardından, 19 Ekim 2011’de yapmış olduğum basın toplantısında teşkilatın emrinde olduğumu söylemiştim. O tarihten bugüne kadar da teşkilatımın bana verdiği bütün görevleri layıkıyla yerine getirmek için gayret ettim. Yine genel başkanım Sayın Devlet Bahçeli’nin takdir ve talimatı ile 19 Kasım 2014 tarihinde MHP Manavgat İlçe Başkanlığı görevine getirildim” dedi.
Parti içi kısır çekişmeler bitecek, MHP hak ettiği yere gelecek
Kurucular Kurulu olarak yaptıkları görüşmeler neticesinde 32 kişinin de kendisi ile birlikte göreve geldiğini ifade eden Başkan Karadağ, bundan sonraki süreç için yapacakları çalışmaları şu şekilde açıkladı; “1 Şubat 2015 tarihinde ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz. O tarihe kadar yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımızla birlikte gerekli plan ve programlarımızı yapıp, teşkilatımız için sağlıklı ve başarılı bir kongre yapmak için çaba harcayacağız. Bize verilen bu görevin sadece ilçe başkanlığıyla sınırlı olmadığının, teşkilatın ilçe ve bölgede yeniden yapılanmasında ciddi beklentilerin olduğunun bilincindeyiz. Yeni yönetim anlayışımızla parti içi kısır kavgalara, fitne fesatlara, dedikodu ve iftiralara asla müsaade etmeyeceğimiz gibi teşkilatımızı da bu tür kısır döngülere asla alet etmeyeceğiz. Bu görev sürecinde tek amacımız MHP’nin son seçimde aldığı oyları yükseltmek, kamuoyunda partimizin hak ettiği itibarını ve etkinliğini arttırmaktır. Bu görevin şahsıma, çalışma arkadaşlarıma, teşkilatımıza ve ilçemize hayırlar getirmesini diliyor, tüm ilçemiz halkından desteklerini bekliyorum.”

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi