Son Dakika
17 Ağustos 2019 Cumartesi

Memur-sen üyelerine indirimli sağlık hizmeti

09 Ocak 2017 Pazartesi, 14:43

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, sağlık protokolleri imzalamaya devam ediyor.

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ile Memur-Sen Antalya İl Temsilciliği Antalya Şubesi arasında sağlık hizmetleri protokolü imzalandı.

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nde gerçekleşen imza töreninde Memur-Sen Antalya İl Başkanı Mehmet Yıldırım katılamadığı için Sağlık-Sen Antalya Başkanı Sinan Kuluöztürk ile Memur-Sen’e bağlı diğer sendika temsilcilerinin yanı sıra Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas ve Kurumsal Pazarlama Müdürü Seçil Turhan Çavuşoğlu yer aldı.

memur-sen-uyeleri-2

İmzalanan protokolden sonra duygularını dile getiren Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, indirim sözleşmesinin her iki taraf için hayırlı olmasını temenni ettiğini söyleyerek, “Medical Park Hastaneler Grubu’nun herkes için sağlık sloganıyla Antalyamızda Türkiye Memur-Sen Antalya İl Temsilciliği’yle bu anlaşmaya imza attık. Memur-Sen çatısı altındaki tüm memurlarımızı kapsayacak bir işbirliğiyle sağlık hizmetimizi daha ulaşılabilir hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu birlikteliğin bize daha da güç katacağına inanıyoruz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login