MATSO’dan ‘Satış Stratejileri’ eğitimi

29 Kasım 2014 Cumartesi, 13:48
20141129_001

20141129_007MATSO Girişimcilik Akademisi tarafından Oda üyelerine yönelik olarak “Etkin Satış Stratejileri” eğitimi düzenlendi.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Girişimcilik Akademisi tarafından, Oda üyelerine yönelik olarak 3 gün süren ‘Etkin Satış Stratejileri’ eğitimi düzenlendi. MATSO binasında Eğitmen İrfan Kaya tarafından verilen eğitime 45 kişi katıldı. 13 başlıkta gerçekleşen eğitim sonunda düzenlenen törenle katılımcılara sertifikaları MATSO Meclis Üyesi Baykal Özden tarafından verildi.
Özden belge töreninde yaptığı konuşmada Girişimcilik Akademisi’nin Oda üyeleri ve çalışanlarının kurumsal ve kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla kurulduğunu belirterek, “Girişimcilik Akademisi üyelerimizin ticari, ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişimine katkı sağlayarak, onların ekonomik hayatta gerektirdiği özelliklerle donatılmasını için kuruldu. Birim tarafından yıl içerisinde birçok panel konferans, sempozyum, toplantı ve kurslar düzenliyoruz. Bu eğitimlerden birisi olan Etkin Satış Stratejileri” eğitimini tamamlamış bulunmaktayız. Yoğun ilgi gören bu eğitimle siz değerli katılımcılar ve üyelerimize katkı sağladığımız için çok mutluyuz. Aralık ayında ikincisini açacağımız eğitim, şimdiden yoğun ilgi görüyor” dedi.
Özden, konuşmasının ardından katılımcılara sertifikalarını verdi. Toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile tören sona erdi. Eğitimin ikincisi 16 Aralık tarihinde düzenlenecek ve 3 gün sürecek.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi