Son Dakika
19 Mayıs 2019 Pazar

MATSO STANDI İLGİ GÖRDÜ

13 Mart 2019 Çarşamba, 12:06

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) 53. kez ziyaretçilerine kapısını açan ve dünyanın en büyük turizm fuarlarından birisi olan Uluslararası Turizm Borsası Fuarı (ITB)’de açtığı stantta Manavgat’ı tanıttı.

6 – 10 Mart tarihleri arasında gerçekleşen Berlin’deki fuara 180’e aşkın ülkeden 1000 satın almacı, 10 bin katılımcı ilgi gösterdi. Türkiye’de 2 bin 200 metrekarelik bir alanda, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB, kentler, turizm acenteleri, otel ve THY’nin standı ile yer aldı.

MATSO STANDI İLGİ GÖRDÜ

Manavgat-Side turizm destinasyonun tanıtıldığı fuarda MATSO tarafından hazırlanan Manavgat standı ziyaretçi akınına uğradı.  Manavgat-Side standını, MATSO standını Antalya Valisi Münir Karaloğlu başta olmak üzere ATSO Başkanı Davut Çetin, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, AKTOB Başkanı Erkan Yağcı ile turizm profesyonelleri, Almanya başta olmak üzere Avrupa’nın değişik ülkelerinden tur operatörleri ziyaret etti.

ERKEN REZERVASYONLAR YÜZDE 50’Yİ GEÇTİ

2019 yılında Almanya’dan erken rezervasyonların yüzde 50’yi geçtiğine dikkat çeken MATSO, yılbaşından bu yana Almanya’dan gelen erken rezervasyonlarda yüzde 50’den fazla artış olduğu belirtildi.

You must be logged in to post a comment Login