Son Dakika
19 Mayıs 2019 Pazar

MARAŞLILARDAN CUMHUR İTTİFAKI’NA DESTEK

13 Mart 2019 Çarşamba, 13:27

ÜLKÜDE BİRLİK OLARAK HASAN ÖZ DİYORUZ

Ülküde Birlik Hareket Merkezi Derneği Kurucu Başkanı Mehmet Çayır ve dernek yöneticileri ile Maraşlı büyük bir çoğunluk Cumhur İttifakı’nın AK Partili Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz’e destek kararı aldı. Hasan Öz’ün açıkladığı projelerin uygulanabilirliğini daha gerçekçi bulduklarını ifade eden Çayır, projelerin arkasında iktidar partisinin olmasının Manavgat için büyük avantaj olduğunu söyledi.

Manavgat Belediye Başkanı Hasan Öz’ü 250 kişilik Maraşlı hemşerisiyle bir lokalde bir araya getiren Mehmet Çayır, çoğu turizm çalışanı olan hemşerilerin ve esnafların sorunlarını Hasan Öz’e iletti. Çayır ayrıca Manavgat’la ilgili projelerini ve çözüm önerilerini içeren bir dosyayı başkan adayına sundu.

MARAŞLILARDAN CUMHUR İTTİFAKI’NA DESTEK

Uzun yıllar BBP’nin Manavgat İlçe Başkanlığının yanı sıra Kapalı Pazartesi Pazarı’nda esnaflık yapan Mehmet Çayır Maraşlı hemşerilerine Cumhur İttifakı adayı Hasan Öz’e niçin destek vermek gerektiği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Çayır, “ BBP Genel Merkezi ile yaşadığımız sorunlar hepinizin malumu. Bu uyuşmazlığımız nedeniyle teşkilatımız fesh edildi. Ancak parti üyeliğimiz devam etmektedir. Partimizden hiçbir anlamda kopmadık. Kopmayacağız da. BBP’nin ebedi başkanımız merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun ilke ve felsefesinden uzaklaşması sonucu aldığımız bir kararla Yazıcıoğlu’nun ülkü ve felsefesini sürdürme adına bu yola baş koyan arkadaşlarımızla Ülküde Birlik Hareketi Derneği’ni kurduk. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sizlerin desteğiyle büyüyerek sürdürmekteyiz. Bizler dernek yöneticileri olarak ve sizler Maraşlı hemşerilerimiz olarak yaptığımız istişareler sonucunda Cumhur İttifakı’nın adayı Hasan Öz’ü destekleme kararı aldık. Hasan Öz’ün Manavgat’ın sosyal refahını yükseltecek projelerinin devlet desteğiyle yapılabilirliğine inandık. Büyüyen Manavgat’ın artık bir kan değişimine ihtiyacı var. Manavgat Belediyesi’nin iktidar partisiyle buluşma zamanının geldiğine İnancımız tam. Bugüne kadar Manavgat’a hizmeti geçmiş tüm başkanlardan Allah bin kere razı olsun! Manavgat’ın kaybedecek artık zamanı yok o yüzden desteğimiz Manavgat’ta Hasan Öz, Antalya’da ise Menderes Türel’dir. Hasan Başkan’a başarılar diliyorum” diye konuştu.

MARAŞLI HEMŞERİLERİM

Maraşlılara hemşerilerim diye hitap eden ve desteklerinden dolayı şükranlarını sunan Cumhur İttifakı belediye başkan adayı Hasan Öz, mevcut yönetimin korku ve tehdit üzerine kurulu belediyecilik anlayışının 31 Mart itibariyle son bulacağını söyledi. Önce gönüllere gireceklerini anlatan belediye başkan adayı Öz, “İşimiz önce gönülleri fethetmek. Sonra Manavgat’ta yaşayan herkese ayrım yapmadan, ayrıcalık göstermeden eşit hizmet etmek. İnşallah Manavgat 31 Mart’tan sonra gönül belediyeciliği ve hizmet belediyeciliği ile tanışacak” dedi

AYRIMCILIK YOK, HERKESE EŞİT HİZMET

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, 31 Mart’ta Manavgat’ın gelecek 5 yıllık kaderinin oylanacağını belirterek, kendisinin 5 yıl boyunca ilçe başkanlığı yaptığını ve 5 yılda 4 defa seçime girdiklerini anlattı. Bu süre zarfında gördüğü sorunlar ve vatandaşların daha iyi hizmet alması konusunda belediye başkanlığına aday olduğunu belirtti. Hasan Öz, “Manavgat’ımız hizmetlerin en iyisine ve en güzeline layıktır. İnşallah 31 Mart’tan sonra Manavgat Belediyesi’yle birlikte vatandaşlarımız gönül belediyeciliği ve hizmet belediyeciliğiyle tanışacak. Vatandaşlarımız Manavgat Belediyesi’ne severek gelecek, güler yüzle karşılanacak ve istediği hizmet en kısa sürede yerine getirilecek” dedi.

You must be logged in to post a comment Login