Mankenlerin patronu soyuldu

13 Şubat 2016 Cumartesi, 14:12
Mankenlerin patronu soyuldu

MANKEN ve organizasyon ajansı F Ajans’ın sahibi Fevziye Çalışkan’ın cipinin bagajındaki fotoğraf makinesi, objektif ve şarj cihazı kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce çalındı.
F Ajans’ın sahibi Fevziye Çalışkan, yeğenimin sünnet töreni için ajansta kullandıkları fotoğraf makinesini yanına aldığını söyledi. Sünnetin olacağı otele gittiğini ve düğün sonrası evine döndüğünü ifade eden Çalışkan, “Sabah ofise geldiğimde asistanımı fotoğraf makinesini alması için araca gönderdim. Çantanın bagajda olduğunu ancak rağmen fotoğraf makinesinin olmadığını söyledi. Fotoğraf makinesi nerede, nasıl çalındı bilemiyorum” dedi.
Durumu fark eder etmez polisi aradığını ve hırsızlığı ihbar ettiğini belirten Çalışkan, “Arabamın bagajına bıraktığıma eminim. Nasıl çalındığını anlayamıyorum. Fotoğraf makinesinin çalınmasından daha çok içindeki fotoğraflara üzülüyorum. Yardımcım Sevcan Kahvecioğlu, mankenlerin fotoğraflarını çekiyordu. İçindeki hafıza kartında son çekilen fotoğraflar vardı. Hepsi gitti. Umarım hırsız en kısa sürede bulunur” diye konuştu.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi