Manavgat’ta kundaklama şüphesi

28 Temmuz 2016 Perşembe, 10:28

Manavgat Çağlayan Mahallesi’nde sabaha karşı galerinin önünde kaldırımda park halinde bulunan üç aracın kundaklandığı iddia edildi. Araçların yanması ile apartmana sıçrayan yangın paniğe neden oldu. Olay yerine gelen itfaiye yangını büyümeden söndürdü.

Manavgat’ta sabaha karşı meydana gelen üç patlama sesi Çağlayan Mahallesi sakinlerine korkulu dakikalar yaşattı. Bir apartman altında bulunan bir galeriye ait kaldırımda üç aracın yanması sonucu meydana gelen patlama, alevlerin apartmana sıçramasına neden oldu. Panik içinde evlerini boşaltan apartman sakinleri, itfaiyenin zamanında müdahalesi ile rahat bir nefes aldı. Yangın büyümeden söndürüldü.

manavgatta-kundaklama-suphesi

Kundaklama şüphesi

Edinilen bilgilere göre, araçların ayrı ayrı yakıldığı ve olayın kundaklama olabileceği belirtildi. Araçların ön bölümlerinin yandığı ve üç aracın aynı anda yanmasının tesadüf olmayacağı ifade edilirken, emniyet güçlerinin kamera görüntülerini aldığı ve yangının neden çıktığı konusunun yapılacak incelemeden sonra netleşeceği belirtildi. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

IMG_5571 IMG_5574 IMG_5573 IMG_5572 IMG_5569

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi