Manavgat’ın ihtiyaçlarını biz çözeriz

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Manavgat’ta turizm çalışanlarının en büyük ihtiyaçlarından biri olan konut sorunun çözümü için TOKİ tarafından Çeltikçi’ye ilk etapta 475 liradan başlayan fiyatlarla 236 konut yapılacağını söyledi.

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında Kızılot Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kızılot kapalı Pazar yerinde gerçekleşen buluşmaya belediye başkan adayı Hasan Öz’e eşi Nadide Öz,  Ak Parti Antalya milletvekili Mustafa Köse, İbrahim Aydın, MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, Ak Partili eski milletvekillerinden Hüseyin Samani, belediye meclisi üyesi adayları ve parti yöneticileri de eşlik etti. Mahalleye girişinde havai fişeklerle karşılanan Hasan Öz’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

MANAVGAT’IN İHTİYAÇLARINI BİZ ÇÖZERİZ

Kızılot’ta vatandaşlara hitap eden Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, bugüne kadar Manavgat’ta görev yapan herkesin ilçenin gelişmesi için katkı sağladığını ifade ederek, “Manavgat’ta taş üstüne taş koyan herkese çok teşekkür ediyoruz. İlçemizin bugünlere gelmesinde görev yapan bütün belediye başkanlarımızın payı var. Hepsine teşekkür etmek boynumuzun borcudur. Ancak artık Manavgat’ın atılım yapması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü Manavgat çok büyüdü, ihtiyaçları arttı ve çok çeşitlendi. Bu ihtiyaçlara da iktidarın da gücüyle sadece biz cevap verebiliriz” diye konuştu.

475 LİRADAN BAŞLAYAN TAKSİTLERLE

Manavgat’ın bir turizm kenti olduğunu belirten Başkan Hasan Öz, turizmin gelişmesiyle birlikte nüfusun arttığını ve özellikle turizmde çalışan insanların konut ihtiyacının ortaya çıktığını belirterek, “Manavgat’ta yaşayan turizm çalışanlarının tek bir hayali vardı, kendi evlerini sahibi olmak. Bu amaçla TOKİ tarafından ilk etapta Çeltikçi Mahallesi’nde 236 konuttan oluşan toplu konut çalışması başlıyor. TOKİ bunun için yarın (bugün) talep toplamaya başlayacak” dedi.

TOKi tarafından yapılacak olan konutların 2+1 ve 3+1 olacağını belirten Hasan Öz, toplu konutlarda şehit aileleri, engelliler ve emekliler içinde kota bulunduğunu belirterek, “TOKİ yaptırılacak olan konutların, 2+1 daireler için aylık 475 lira, 3+1 daireler için aylık 929 liradan başlayan taksitlerle 240 aya kadar ödeme imkanı olacak” dedi.

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Manavgat’a yaklaşık 2 bin daireden oluşan toplu konut yapmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

0 Reviews

Write a Review

Turkbeleni Gazetesi

Önceki

Cumhur ittifakı adayı Öz, dur durak bilmiyor

Sonraki

Manavgat’ta bir şüpheli yakalandı

%d blogcu bunu beğendi: