MANAVGAT’A ÇİÇEK MARKET GELİYOR

12 Mayıs 2014 Pazartesi, 13:49
3

Çıraklıktan başlayan çalışma hayatında 24 yılı tamamladığını belirten Barış Flora Çiçekçiliğin sahibi Naim Demirtaş sektörün birçok eksikliğini tamamlayarak Manavgat’a hizmet etmeye çalıştıklarını belirtti. İç Peyzaj uygulamasından sektörün içerisinde bulunduğu sorunlara kadar her alanda çözüm üretmeyi sevdiğini belirten Barış Flora Çiçekçiliğin sahibi Naim Demirtaş yakında ise Manavgat’ı “Çiçek Market”le tanıştıracağının müjdesini verdi.2

ÇİÇEKLER ARASINDA 24 YIL

Çiçeklerin arasında 24 yıldır Manavgat’a hizmet vermekten mutlu olduğunu belirten Barış Flora Çiçekçiliğin sahibi Naim Demirtaş “1985 yılında çırak olarak çalıştığım Barış Çiçekçiliği 1990 yılında devir aldım. Daha sonra Barış Çiçekçiliği Barış Flora olarak büyüterek bugünlere kadar getirdim. Burada en büyük katkı Manavgat’ta dostlarımızın, müşterilerimizin bizlere inancı ve desteğidir. Yaklaşık 24 yıldır bu mesleğin içerisindeyim.”dedi.

SPA’LARA İÇ PEYZAJ HİZMETİ VERİYOR

Bölgede yaşanan eksikliğe karşılık “İç Peyzaj” alanında da hizmet vermeye başladıklarını belirten Barış Flora Çiçekçiliğin sahibi Naim Demirtaş “Bu işin yanı sıra “Manavgat’ta Çiçekçiliğin yanı sıra daha iyi sektörle alakalı neler yapabiliriz?” dedik. “Bugün Manavgat’ta yapılacak bir hizmette Antalya ve İstanbul’u aratmamalıyız.”düşüncesi içerisine girdik ve sektörle alakalı olarak eksikleri belirledik. İlçemizde yapılan sektörümüzle alakalı etkinliklere baktığımızda “Düğün Organizasyonları” “Sünnet Organizasyonları” gibi ekonomik anlamda hem de bölge halkımızın daha iyi hizmet alabilmesi adına bizde 6 yıl önce Sünnet, Evlilik, Nişan, İşyeri açılışı gibi organizasyonlara başladık. Yaklaşık bu 6 yıl içerisinde yüzlerce organizasyonu gerçekleştirdik.  Bu organizasyonlar sonucunda da geri dönüşleri hep olumlu oldu. Bu süreçte başka neler yapabiliriz sektörümüzle alakalı olarak diyerek çalışmalara başladık. Ve İç dekorasyon yani “İç Peyzaj” alanına girerek bölgemizdeki bu eksikliği kapatmaya çalışıyoruz. Oteller, Tatil Köylerindeki SPA merkezleri başta olmak üzere Özel Villa siteleri gibi kurumsal firmalara yapay peyzaj uygulamaları hayata geçirdik.”dedi.

ÇİÇEK MARKET GELİYOR

Manavgat’a “Çiçek Market” kurmak için çalışmalara başladığını belirten Barış Flora Çiçekçiliğin sahibi Naim Demirtaş “Manavgat’ımızda çok büyük eksiğini gördüğümüz bir olay var. O da “Çiçek Market”. Kısmet olursa Barış Çiçekçilik olarak 2015 ya da 2016 yılı içerisinde Manavgat’ımıza bir Çiçek market yapmayı planlıyoruz. 800 Bin metrekarelik olacak olan Çiçek Marketimiz tüm kesime hitap eden bir işletme olacak. İş yeri, Büro, Ev, Ofis, Otel, Motel, Tatil Köyü için aradıkları her şeyi bulabilecekleri “Çiçek Market” oluşturmayı planlıyoruz.”dedi.

DÜĞÜN SEZONUNA HAZIRIZ

Yaz aylarında gerçekleşecek olan Düğün organizasyonlarına hazır olduklarını belirten Barış Flora Çiçekçiliğin sahibi Naim Demirtaş “Yaz sezonun açılmasıyla birlikte Düğün ve Sünnet organizasyonları hız kazandı. Genelde çalıştığımızda otellerde bu organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz. Geniş bir otel yelpazemiz bulunuyor. Düğünü gerçekleştirecek olan çiftlerimize otellerin seçiminden organizasyonlarda nasıl bir tema istedikleriyle alakalı hazırladığımız katalogumuzla yardımcı oluyoruz. Otel tercihlerinden masalarındaki çiçeklerin tercihine kadar kendilerine sunumunu gerçekleştiriyoruz. Özellikle isim vermeyeceğim ancak müşterilerimiz organizasyonun neticesinde müşterilerimizin “Evet, Çok güzel oldu.” Teşekkür sözleri bizlerin bütün yorgunluğunu alıp gidiyor. Barış Flora ve Organizasyon olarak yaz aylarında 1 günde 3-4 farklı otelde düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyoruz.”dedi.

24 YILLIK BAŞARI ÖYKÜSÜ

Sektörde 24 yılını doldurduklarını belirten Barış Flora Çiçekçiliğin sahibi Naim Demirtaş “Manavgat’a hizmet etmeyi seviyoruz. Manavgat’ta yaşıyoruz ve Manavgat’ın kaliteli bir hizmete, kaliteli sektörlere sahip olması için ne yapılması gerekiyorsa hepsine de destek vermeye hazırız. Manavgat kocaman bir şehir oldu. Biz bu sektörde çalışmaya başladığımızda 24 yıl önce şartlar zordu Çiçek kültürü daha oluşmamıştı. Ama gün geçtikçe Manavgat’ta bu oturdu. Biz Manavgat’ta hizmet vermekten son derece memnunuz. Biz bizlere güvenerek 24 yıldır sektörümüzde ayakta kalmamızı sağlayan sektöre getirdiğimiz yeniliklere sahip çıkan tamamına teşekkür ediyoruz. Onlara hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi