Manavgat Sanayi Mahallesi’nde çalışmalar sürüyor

17 Şubat 2016 Çarşamba, 14:29
Manavgat Sanayi Mahallesi'nde çalışmalar sürüyor

MANAVGAT Belediyesi Sanayi Mahallesi’nde başlattığı yol, kaldırım, park, otopark, refüj ve kavşak düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Manavgat Belediyesi tarafından Sanayi Mahallesi’nde yürütülen düzenleme çalışmaları kapsamında, 450 aracın park etmesine uygun park alanları, yol, kaldırım, refüj ve kavşak çalışması yapılıyor. Sanayi ve Emek mahalleleri arasından geçen DSİ kanalının her iki tarafında da park yapılıyor. İmar planına göre yeşil alan olarak ayrılan bölümlerde 11 bin 650 metrekarelik park alanı oluşturulacağı belirtildi. Düzenlemelerde esnafın ve vatandaşların oturup dinleneceği bank ve pergolanın yanında fitness aletleri ve çocuk oyun alanları da bulunacak.
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, bir süredir devam eden köklü değişim çalışmalarının tamamlanmasından sonra sanayi esnafının rahatlayacağını söyledi. Sanayi esnafının bloklar arasında refüj açtırarak geçişi sağlama talebinin ise UKOME Şube Müdürlüğü’nce değerlendirilmesi için gerekli yazışmaların yapıldığını kaydeden Başkan Sözen, UKOME Genel Kurulu’nda alınacak karar doğrultusunda uygulamanın yapılacağını vurguladı.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi