Manavgat, nikah salonuna kavuştu

11 Ağustos 2016 Perşembe, 15:50
manavgat-belediyesi-nikah-salonu-hizmete-girdi_6077_dhaphoto3

MANAVGAT Belediyesi tarafından yaptırılan nikah salonu törenle hizmete girdi.

Manavgat Irmağı kenarında yaptırılan Manavgat Belediyesi Nikah Salonu açılışı için düzenlenen tören düzenlendi. Törene, Belediye Başkanı Şükrü Sözen, siyasi partiler, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle davetliler katıldı.

Törende konuşan Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ilçede uzun süredir nikah salonu ihtiyacı olduğunu belirterek, ilçeye böyle bir yer kazandırmaktan memnun olduklarını kaydetti. Nikah salonunun açılışı için geldiklerinde vatandaşlardan bir teklif geldiğini anlatan Başkan Sözen, “Şimdi spontane gelişen bir durum var. Vatandaşlarımız ırmakta beyaz bir gondol ve onun yanaşabileceği bir yer yapılmasını istedi. Bu teklifi ben de onaylıyorum. En kısa sürede bunu da yapacağız” dedi.
manavgat-belediyesi-nikah-salonu-hizmete-girdi_6077_dhaphoto4
Başkan Şükrü Sözen açılışın ardından Elif Güler ve Adnan Kündüm ile Merve Karacaoğlu ve Ufuk Bolat çiftinin nikahını kıydı. Başkan Sözen, çiftlere çeşitli hediyeler verdi.

manavgat-belediyesi-nikah-salonu-hizmete-girdi_6077_dhaphoto2 manavgat-belediyesi-nikah-salonu-hizmete-girdi_6077_dhaphoto1

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi