Son Dakika
18 Ağustos 2019 Pazar

Manavgat Bahçeşehir Koleji’nden ilk transfer

12 Ağustos 2016 Cuma, 12:30

TÜRKİYE Voleybol 2’nci Ligi’nde mücadele edecek olan Manavgat Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ilk transferini gerçekleştirdi.

Türkiye 2’nci Voleybol Ligi’ne yükselen Bahçeşehir Koleji, ligde başarılı olmak için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bahçeşehir Koleji geçen sezon Isparta Yıldızspor’da yer alan genç sporcu Furkan Aksu’yu kadrosuna dahil etti. İmza töreninde konuşan Bahçeşehir Koleji Başkanı Turgut Aydın, ligde başarılı olacak bir takım kurmayı hedeflediklerini ifade ederek, “Manavgat ve Antalya’da voleybolu diğer sporlar gibi kamuoyunda üst sıralara taşımak istiyoruz. Bu amaçla sağlam bir ekiple başladığımız profesyonel lig kariyerimizde hedefimiz sürekli olarak üst sıralar ve üst ligler olacak” dedi.

Bahçeşehir Koleji’nin bu sezon Türkiye Voleybol 3’üncü Ligi için başvuru yaptığını kaydeden Aydın, “Ancak federasyonumuz liglerin statüsünde bir değişiklik yaptı. Erkekler 1’inci Ligi’ni Efeler Ligi olarak yeniden düzenledi. 2’nci lig ekipleri 1’inci Lig’de; 3’üncü lig ekipleri de 2’nci ligde mücadele edecek” diye konuştu.

Başkan Turgut Aydın’ın konuşmasının ardından Furkan Aksu, 1 yıllığına Manavgat Bahçeşehir Koleji’yle sözleşme imzaladı.

You must be logged in to post a comment Login