Lara Şahin, taburcu oldu

12 Ağustos 2016 Cuma, 16:37
su-kaydiraginda-parmagi-kopan-lara-taburcu-oldu_3951_dhaphoto1

ANTALYA’nın Manavgat ilçesindeki 5 yıldızlı otelde serçe parmağı kopan 8 yaşındaki Lara Şahin, tedavi gördüğü Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Ortopedi Servisi’nden taburcu oldu.

Manavgat ilçesindeki 5 yıldızlı bir otelde ailesiyle tatil yapan Lara Şahin’in sağ el serçe parmağı, 18 gün önce otelin havuzundaki su kaydırağından kaydığı sırada, yan taraftaki yarığa takılarak koptu. Küçük Lara’nın doktor babası Yasin Şahin, kızına ilk müdahaleyi yaptıktan sonra yarıktan kaydırağın iç kısmına düşen kopan parmağı buldu. Önce Manavgat’ta özel bir hastaneye, ardından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne getirilen Lara’nın kopan parmağı yerine dikildi. Bir süre sonra morarmaya başlayan parmak, yeni bir operasyonla alındı.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde yaklaşık bir hafta süren tedavinin ardından taburcu olan Lara Şahin’in babası Yasin Şahin, otel yönetiminin ihmali sonucu kızının parmağını kaybettiğini iddia etti. Şahin, “Kızımın psikolojik olarak sorunlar yaşamasına neden olan otel yöneticileri hakkında dava açtım, şikayetçi oldum. Davaya delil olması için çektiğim tüm görüntüleri avukatıma teslim ettim. Gerekli kanuni süreç başlatıldı. İstanbul’dan gelip davanın takipçisi olacağım. Olayın hemen sonrasında şikayetimiz üzerine gelen savcı ve jandarmanın da tespitleri oldu. Hakkımızı sonuna kadar arayacağım” diye konuştu.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi