Kumluca’da Vergi Haftası kutlamaları

22 Şubat 2016 Pazartesi, 13:14
kumluca-vergi-haftasi

ANTALYA’nın Kumluca İlçesi’nde Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Müdür vekili Mehmet Baysanğur, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti.

Kumluca’da 27’nci Vergi Haftası kutlama etkinlikleri başladı. Bu kapsamda Vergi Dairesi Müdür vekili Mehmet Baysanğur, daire çalışanlarıyla birlikte Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti. Vergi Dairesi Müdür vekili Mehmet Baysanğur, Vergi Haftası dolayısıyla ilçe genelinde bazı programları olduğunu, bu programlarda vergi bilinciyle verginin devletlerin kalkınmasındaki önemini anlatmayı planladıklarını söyledi. Baysanğur, okullara ve ilçe genelinde örnek vergi mükellefi esnaflara da ziyaretler yapacaklarını kaydetti.
Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da, vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğu bilinciyle hareket edilmesi gerektiğini aktarırken, “Vatandaşlarımızın ödedikleri vergiler, devletimiz tarafından tekrar vatandaşımıza hizmet olarak geri dönmektedir. Ne kadar vergimize sadık kalır ödeme yaparsak o kadar ülkemiz ve devletimiz gelişir” dedi.
Ziyarette Vergi Dairesi Müdür vekili Mehmet Baysanğur, Başkan Hüsamettin Çetinkaya’ya çiçek takdim etti.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi