Kuaförler, yeni modelleri Antalya’da belirledi

25 Şubat 2016 Perşembe, 10:11
Kuaförler, yeni modelleri Antalya'da belirledi

ANTALYA’da buluşan farklı kentlerden kadın kuaförleri, 2016-2017 yılı için hazırlanan gelin saçları ve moda saç trentleri üzerine çalışma yaptı.
Lara Barut Otel’de bir araya gelen kuaförler, üç gün süresince farklı saç modelleri üzerine çalıştı. Kuaförler Kadir Saruhan, Neriman Saruhan, Tarık Uludağ, Hasan Görmüş, Şefika Görmüş, Şafak Levent, Mehmet Kodal, Fatih Kodal, Seyfi Sağlam, Bayram Çelen ve Bülent Duruk’un katıldığı yeni model belirleme buluşmasında, mankenlerin saçlarına farklı modeller verildi.
Antalya başta olmak üzere, İstanbul, Eskişehir, Rize ve Alanya’dan etkinliğe katılan kuaförler, yeni saç modellerini uyguladı. Kimi kuaför gelin saçı üzerine çalışırken kimileri modern ve günlük saç modellerini yarattı.
Buluşmanın organizasyonunu üstlenen Koray Alboğa, yeni model belirleme ve kreasyon buluşmalarının her yıl devam edeceğini belirtti. Ayboğa, “Buradaki kuaförlerin en önemli yanı fikirlerini birbirleriyle paylaşarak yeni modellere imza atmaları. Bugün 15 farklı gelin saç modeli çalışıldı. Bunların içide örgülü, klasik topuz, açık saç modelleri yer aldı. İlkbahar ve yaz saçları içinse 40’ın üzerinde model ortaya çıkardık. Modeller, bu yılın modasını belirleyecek. Buradaki modeller, çok kısa sürede Türkiye’nin dört bir yanında göreceğiniz modeller” dedi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi