KOOPERATİF SEÇİMİNDE ZEKİ PARDI BAŞKAN

03 Kasım 2014 Pazartesi, 16:35
IMG_1459

IMG_1429 (1)Manavgat Oto Galericileri Kooperatif seçiminde ilk adımı attı.

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından geçtiğimiz günlerde kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek komite oluşturan Manavgatlı galericiler kooperatif kurmak için harekete geçti.  Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar odasında tekrar bir araya gelen galericiler kurulacak olan kooperatif için seçim yaptılar. Seçim öncesinde MSO Başkanı Hasan Çelik daha önceki kahvaltılı toplantıda kendisini oto galericiler kooperatifi başkanı olarak görmek isteyen galerici esnafına teşekkür etti ve Oda faaliyetlerinden geriye çok zamanı kalmadığı için başkanlığı  başka birinin yapmasının daha uygun olacağını söyledi.

Çelik ayrıca 2 haftalık dönem içerisinde kooperatif kurmak için gerekli olan yasal evrakların tamamlandığını ilk görüşmeleri gerçekleştirdiğini geriye sadece kooperatifin noter huzurunda resmiyete dönmesinin kaldığını söyledi.  Kurulacak olan kooperatifin her zaman yanında oda olarak bulunacaklarının altını çizdi.

IMG_1441Kooperatif seçiminde Zeki Pardı ve Ramazan Süzen başkanlık için yarıştı. Odada hazırlanan seçim sandığı ile oy kullanımı gerçekleştirildi.  Yapılan seçimde 26 oy alan Zeki Pardı Kooperatif Başkanı olarak seçildi.  Seçimde 24 oy alan Ramazan Süzen rakibi Zeki Pardı’ yı kutlayarak başarılar diledi.

Zeki Pardı yaptığı konuşmada öncelikle galerici esnafının her daim yanında olan MESO Başkanı Hasan Çelik’e teşekkür ederek, Esnaf arkadaşlarına kendisini seçtikleri için minnettar olduğunu galericiler kooperatifi için yapılması gereken her şeyin eksiksiz yerine getireceğini ifade etti.

Zeki Pardı’ nın yönetim listesi şöyle: Mustafa Taşar, Mehmet Kalın, Nuri Karayel, Avni Şahin ve Mustafa Uysal Başkan yardımcılığına ise Ramazan Süzen getirildi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi