Kolej’ den Başsavcıya ziyaret

11 Kasım 2014 Salı, 12:55
IMG_6376

Manavgat Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu ziyaretlerini sürdürüyor. Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurludan sonra Cumhuriyet başsavcısı İlhan Ocak’ı makamında ziyaret etti. 

IMG_6383

Bahçeşehir Koleji Manavgat İlk ve Orta Öğretim ile Lise Bölümü Okul Aile Birlikleri’nin yeni seçilen yönetim Kurulu Üyeleri, protokol ziyaretlerini sürdürüyor.

Okul Aile Birliği Başkanı Hüseyin Avni Gelendost, Bahçeşehir Koleji Ortaokul Müdürü Şerafettin Avcı, Başkan yardımcısı Fadime Akıncı, Muhasip üye Hüseyin Güneş, Yönetim kurulu üyesi Hatice Durar ve Okul Aile birliği eski başkanı Adnan Dağdelen Manavgat Cumhuriyet başsavcısı İlhan Ocak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği yeni yönetimle yapılan ziyaretlerin amacının Manavgat’ı yöneten protokol ile okul aile birliğinin ve okul yönetiminin sıcak ilişkilerde bulunarak geleceğimizin teminatı çocuklarımıza katkı sağlamak amacında olduklarını söyleyen Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği Başkanı H. Avni Gelendost, “Geçtiğimiz hafta yaptığımız Okul Aile Birliği seçimi sonucunda yeni yönetimimiz belirlendi. Bu yılki yönetimimizde Fadime Akıncı, Av. Alper Nuri Tunga Çimen, Hüseyin Güneş ve Hatice Durar yer aldı. Her yıl Bahçeşehir Koleji Manavgat başarılarına başarı katıyor. Bizde Okul Aile Birliği olarak elimizden gelen bütün yardımı desteği sağlıyoruz. Hem eğitim anlamında hem de sosyal anlamda okulumuz tam olarak kampus oldu. İlk, orta ve lise bölümlerimiz tamamen birbirinden ayrılarak. Kendilerine özgü eğitim vermektedir. Bu yıl ise daha başarılı bir Bahçe şehir Koleji olacaktır. Yeni Okul Aile Birliği Yönetimiz güçlü üyelere sahip olduğu için yönetim olarak da başarıları destekleyerek, başarılarımızın çıtası daha da yükselteceğiz.” dedi.

Manavgat Cumhuriyet başsavcısı İlhan Ocak Bahçeşehir okul aile birliği yönetim kurulu üyelerinin kendisini ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek teşekkür etti.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi