Kepez’de 90’lar nostaljisi

11 Şubat 2016 Perşembe, 14:40
Kepez'de 90'lar nostaljisi

 

ANTALYA, () – KEPEZ Belediyesi’nin, seyircinin yoğun ilgi gösterdiği ‘Unutulmayan Şarkılarla 90’lar’ konseri, dönemin gençlerini hem zaman tünelinde bir yolculuğa çıkardı hem de hatıraları yeniden yaşattı.

Kepez Belediyesi, 70’ler, 80’ler’den sonra, kasetten şarkıların dinlendiği son zaman dilimi 90’lı yılların gönüllerde iz bırakan şarkılarını da müzikseverlerle buluşturdu. Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Unutulmayan Şarkılarla 90’lar Konseri’ne Antalyalılar büyük ilgi gösterdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve eşi Dr. Ayşe Tütüncü’nün de izlediği konserde, sanatçılar Öznur Özaslan ve Alper Kuş, 1990’ların yılların en güzel 30 eserini seslendirdi.

TÜTÜNCÜ’DEN YENİ KONSERLER MÜJDESİ

Başkan Hakan Tütüncü, konserin sonunda sanatçılar Öznur Özaslan ve Alper Kuş’a çiçek takdim ederek, başarılı performanslarından dolayı kutladı. Tütüncü, "Önce 70’ler, sonra 80’ler şimdi 90’lar konseri ile müzikseverleri zaman tünelinde yolculuğa çıkarmak, geçmişle güzel bir bağ kurmalarını arzu ettik. Konserde seslendirilen şarkılarının her birinin hepimizde hatıraları var. Hatıralara bu konserle geriye dönüp bakmak her şeyi çok daha anlamlı kılıyor. Hayatımızın nereden nereye geldiğini bizlere gösteriyor. Arabesk ve 2000’lerle alakalı da çeşitli etkinlikler yapmayı arzu ediyoruz" diye konuştu.


 

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi