Kedi ve Köpek Maması Çeşitleri Petzimo.com ile Kapınızda

24 Mart 2017 Cuma, 12:02

Yaşadığımız yoğun tempolu ve hızlı hayat nedeniyle, günümüzde zamanı doğru kullanmanın ve işleri en pratik şekilde sonuçlandırmanın gereğini daha çok hisseder olduk. İnternet üzerinden alışveriş yapmak hem zamandan kazanmamızı hem de  ihtiyaç duyduğumuz her şeyi  kolaylıkla satın almamızı sağladığı için oldukça cazip. E-ticaret sitelerinin her geçen gün artması ve her sektöre yönelik ürünün online olarak satışa sunuluyor olması aradığımız ürünü  pratik bir şekilde ve oturduğumuz yerden, sadece birkaç basit işlem yaparak satın almamızı sağlıyor.

Kedi ve köpek sahipleri de, sanal pet shop mağazaları sayesinde evcil hayvan dostlarının tüm ihtiyaçlarını internet üzerinden temin edebilmekte. Sunduğu kaliteli hizmet kadar güvenilirliği ile dikkat çeken Petzimo.com, kedileriniz ve köpekleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü  bulabileceğiniz bir e-ticaret sitesi. Petzimo.com’da alışveriş yapmak hem zevkli hem de kolay. Petzimo.com web sitesine üye olarak aradığınız pet  shop malzemelerini kredi kartı ile satın almanız mümkün.

Petzimo’da kedinizin ve köpeğinizin ırkına ve yaşına uygun kuru ve konserve mama çeşitlerini farklı markalar altında bulabilirsiniz. Mamaların yanı sıra web sitesinde besin takviyeleri ve vitaminler de satışa sunuluyor. Kedi maması alacaksanız sitede bulunan kedi kategorisine, köpek maması alacaksanız köpek kategorisine girerek kuru ve yaş mama çeşitlerini ilgili bölümlere girerek görüntüleyebilir, kedi maması fiyatları ve köpek maması fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güvenlik amacıyla en son teknolojiler ve en iyi servis sağlayıcıları kullanılması, Petzimo.com’da kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza imkan tanıyor. Petzimo’da alışveriş yapmanın siz sağlayacağı birçok avantaj da var. Web sitesinde yaptığınız alışverişler üzerinden puan kazanıyor, kazandığınız para puanları TL olarak bir sonraki alışverişinizde kullanabiliyorsunuz. Sitede yapacağınız toptan alımlarda size sunulan avantajlı fiyatlardan faydalanabilir, “indirimli ürünler” sayfasına girerek burada bulunan ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kedi ve köpekler için gerekli olan kuru ve yaş mamalar ile birlikte, Petzimo’dan kedi malzemeleri ve köpek malzemeleri de satın alabilir, kendiniz taşıma işi ile uğraşmadan aldığınız ürünleri adresinize kadar getirtebilirsiniz. Petzimo’da bulabileceğiniz malzemeler arasında mama kapları, temizlik ve pire/parazit koruma ürünleri, taşıyıcılar, kulübeler, kedi ve köpek yatakları, tasma çeşitleri, köpek ve kedi oyuncakları, aksesuarlar, özel kedi ve köpek kapıları da bulunuyor.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi