Karadağ; Örnek bir teşkilatı hayata geçireceğiz

26 Kasım 2014 Çarşamba, 11:54
karadag

Mhp-logo

19 Kasım 2014 tarihinde genel merkez atamasıyla Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanlığı görevine getirilen  İsmail Karadağ, ilk kurucular Kurulu Toplantısı’nda, yönetim olarak uygulayacakları politikaları ve Manavgat teşkilatı olarak hayata geçirmeyi planladıkları projelerini açıkladı.
Dün düzenlenen Kurucular Kurulu toplantısı öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan Karadağ, politikalarının ve bağımlı değil etkin ve  bağımsız olarak partilerinin ve ülkücü hareketin, siyasal tarihi ve mücadelesiyle örtüşen bir söylem ve eylem içerisinde olacağını vurguladı.
İlk olarak Manavgat’ta partililerin hepsi ile yüz yüze görüşmeler yaparak, mensubiyet ve muhabbet duygularını dinamik hale getireceklerini ifade eden Karadağ, önümüzdeki süreçte yapacakları çalışmaları şu şekilde sıraladı; “Önümüzdeki yeni dönemde oluşturacağımız yönetim ve uygulayacağımız siyaset, genel başkanımızın ve yetkili kurullarımızın çerçevesini çizdiği sınırlar içerisinde aklın ve siyaset biliminin gerçekleriyle örtüşen bir yapı arz edecektir.
Politikalarımız edilgen ve bağımlı değil etkin ve  bağımsız olarak partimizin ve ülkücü hareketin, siyasal tarihi ve mücadelesiyle örtüşen bir söylem ve eylem içerisinde olacaktır.
Partililerimizin ve vatandaşlarımızın her türlü meselesini kendi meselemiz gibi kabul edecek ve kuracağımız sosyal ilişki ağı ile hemen herkesle aktif bir ilişki içerisinde olacağız.
İlçemizde öncelikli olarak, partililerimizin hemen hepsi ile yüz yüze görüşmeler yapılarak mensubiyet ve muhabbet duygularımızı dinamik hale getireceğiz. Partililerimizin sosyo-ekonomik ve bireysel bilgilerini güncelleyerek iletişim ağımızı en üst seviyeye çıkartacağız.
Seçmen izleme ve algı oluşturma masamız yoğun bir emek çerçevesinde partililerimize her an ulaşabilmenin tüm alt ve üst yapı çalışmalarını  planlayacaktır.
Manavgat’ın aile, gençlik, sosyal, ekonomik  ve kültürel sorunlarına çözüm programları oluşturarak vatandaşlarımızın takdir ve teveccühlerini kazanmayı ve partimizi çekim merkezi yapmayı hedefleyeceğiz.
106 seçim bölgesinde çalışacak gönüllü komitelerin oluşumunu  ve insan kaynaklarımızın kapasite, nicelik ve nitelik bakımından zenginleştirilmesi çalışmalarını planlayacağız.karadag1 Demokratik, katılımcı, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim kuracağımızdan emin olunuz.
Partililerimiz arasında oluşan bilgi kirliliği ortadan kaldırılacaktır. Kırgınlığın, küslüğün, ilgisizliğin, dedi kodunun, fitne ve fesadın önü kesilerek bir hoşgörü ve sevgi ortamı oluşturma gayretlerimizi yoğun bir emek ve özveriyle sürdüreceğiz.
İlçemizdeki ekonomik, sosyal, siyasi, kültürel ve bilimsel her türlü faaliyetleri, kamu çalışmalarını ve diğer parti faaliyetlerini yakından izleyerek gerekli gördüğümüz faaliyetlere katılacak aktif bir

görüntü ve pozitif bir algı oluşturmanın gayreti içinde olacağız.
İlçemiz ve bölgemizdeki parti faaliyetlerinin başarılı, verimli ve etkin yürütülmesi, tüzük ve programda belirlenen amaç ve hedeflerin gerçekleştirilmesinde birlik ve uyum sağlanması amacıyla tüm yan unsurlarımızla düzenli olarak istişare ve toplantılar yaparak koordinasyon içerisinde çalışacağız.”
Önlerinde zorlu bir sürecin olduğuna dikkat çeken MHP Manavgat İlçe Başkanı Karadağ; “Önümüzde zorlu ve çok emek gerektiren işlerimiz var. Kendimizi ve Milliyetçi Hareketi dar alana

sıkıştırmamalıyız. Her türlü dedi kodu, fitne ve fesadı ardımızda bırakarak birlikte neler yapabiliriz kaygısı ve çalışması içerisinde olmalıyız. Kişiler fani, kurumlar kalıcıdır. MHP’nin kurumsal kimliğine zarar getirecek davranış ve söylemlerden uzak durmalıyız. MHP hiç kimsenin kendi kişisel çıkarlarına hizmet edecek bir parti değildir. Bir ülkücünün temel ödevi aktif MHP siyasetini hayatının tüm sosyal dokusuna taşımak olmalıdır. Ben ülkücüyüm diyebilen biri aktif bir parti gönüllüsü olmalıdır. Gün yanlışları konuşarak, vakit geçirme günü değildir. Gün yapıcı ve olumlu katkılarla Türkiye’yi içine sürüklenmeye çalışıldığı karanlığın dehlizlerinden çekip çıkarma günüdür Ülkücüler için MHP sadece bir siyasi parti değildir. Bir ailedir. Bir mücadeledir. Bir kültürdür. Bir gelenektir. Değerli  arkadaşlarım, inanıyorum ki birlik ve beraberlik içinde tüm zorlukları aşacak ve Türkiye’ye örnek model bir teşkilatı hayata geçireceğiz. Bu duygu ve inançla hepinize yeniden hoş geldiniz diyor saygılar sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi