KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM

24 Kasım 2018 Cumartesi, 13:26

10 Mart 2008 tarihinde yayın hayatına başlayarak siz değerli okuyucusuyla buluşan gazeteniz Türkbeleni, 2 yıldır ara verdiği yayınına yeniden başlamanın heyecanı ve gururu içerisindedir.

Yayınına ara verdiğimiz bu iki yıllık sürecin ülkenin içinde bulunduğu ekonomik krizlerle ilgili olduğu bilginiz dâhilindedir. Ulusal medya organları bile birer birer satılır ve ya kapılarına kilit vururken bizler gazetemizin özlük haklarını koruma mücadelesi içerisine girdik. Gazetemizin el değiştirmesine ve herhangi bir siyasi partinin, kurumun ve kuruluşlarının tahakkümüne girmesine izin vermedik.

Ancak ara verdiğimiz bu sürede hiçbir zaman Manavgat’ın gerçeklerinden kopmadık. Gündemi takip ettik. Yapabileceklerimizi Manavgatlılık ruhu ve aşkıyla ortaya koyduk.

Bu süreç içerisinde biriktirdiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşma adına ‘Nerede Kalmıştık Manavgat’ diyerek yayın hayatımıza yeniden başlama kararı aldık.

Günlük ve anlık haberlerimizi www.turkbeleni.com haber sitemizden, siyasi haber analiz ve yorumlarımızı en kısa sürede elinize ulaşacak gazeteniz Türkbeleni’nden takip edebilirsiniz.

 

Bizlere bu ruhu veren değerli Manavgat halkına ve tüm okuyucularımıza teşekkürü borç biliriz.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi